Грошовий місячний календар на липень 2022

Гроші, робота та бізнес для багатьох людей стоять на першому місці за важливістю. Це не дивно, адже від фінансового стану багато в чому залежить наш комфорт та щастя. Астрологи розповіли, якою буде поведінка Місяця у липні щодо цієї важливої ​​сфери.

Гроші люблять оптимістичних та впевнених у собі людей. Також вони люблять прагматичних та передбачливих особистостей.

1, 2 та 3 липня: перші три дні липня будуть неймовірно сприятливими для фінансової активності та самовідданої праці. Зростання Місяця у Леві говорить нам про те, що енергетика нічного світила буде творчою, потужною. Корисними будуть ділові зустрічі, підписання важливих паперів, укладання усних та письмових угод.
4, 5 липня: підвищена активність Місяця у Діві не принесе нам нічого хорошого у сфері роботи. Точніше, майже нічого. Буде складно фокусуватися на складних та важливих завданнях у роботі та бізнесі. З іншого боку, Місяць відкриє завісу таємниці над важливими речами. Ми дізнаємося правду про те, що справді має велике значення.
6, 7 липня: активний Місяць у Терезах буде нашим найкращим помічником у ці два дні липня. Велике значення для фінансового успіху матиме наявність правильної мотивації. Найбільш успішними стануть ті люди, які переслідують добрі наміри.
8, 9 липня: активність Місяця під час переходу на Знак Скорпіона буде зайвою. Таке становище нічного світила викликає дисонанс енергії, тож фінансові потоки порушаться. Астрологи не радять у ці два дні витрачати кошти, давати комусь гроші у борг.

10, 11 липня: зростання місячного диска в Стрільці – це ідеальне положення світила для відряджень, ділового спілкування, отримання нових знань. Якщо ви бажаєте стати багатшими, то в ці дні потрібно буде починати робити щось нове, братися за важливі нові завдання.
12, 13 липня: 12 число – останній день зростання Місяця, а 13 липня – Повний місяць. Обидва дні пройдуть під керівництвом стихії Землі, представленої Козерогом. Це означає, що вони стануть дуже небезпечними, непередбачуваними та фінансово невдалими.
14, 15 липня: спадна погано поєднується з Водоліїв, тому перші дні цієї фази стануть досить нервовими і напруженими, але не такими, як 12 і 13 число. 14 та 15 липня астрологи радять займатися тим, що приносить максимум задоволення, але не перевантажувати себе справами.
16, 17 та 18 липня: три дні спадного Місяця в Рибах – це найкращий час для креативної та творчої роботи, створення чогось нового та унікального. Відмінно цими днями пройдуть співбесіди.
19, 20 липня: Місяць, що старіє, в ці дні буде в повній дисгармонії, знаходячись в Знак Овна. Це час, коли фінансовими справами краще займатися щонайменше. Намагайтеся уникати емоційних та спонтанних покупок.
21, 22 липня: Місяць у Тельці — найкращий час для того, щоб купувати щось для дому. Можна придбати будівельні матеріали для ремонту, меблі, аксесуари, побутову техніку. Будь-які покупки такого роду будуть приємними.
23, 24 та 25 липня: слабкий Місяць у сильних та динамічних Близнюках викличе появу внутрішнього дисонансу. Якщо ви хочете, щоб у ці дні доходи зростали або хоч залишилися на колишньому рівні, не ризикуйте.
26, 27 липня: останні два дні спадного Місяця в липні пройдуть під впливом стихії Води, представленої Раком. Це буде чудовий час для покупки подарунків близьким людям, для повернення боргів та зовнішнього перетворення: наприклад, оновлення гардеробу.

28, 29 і 30 липня: 28 липня – Молодий місяць у Леві. Це дуже небезпечний день, коли фінансовими справами краще не займатися. Натомість 29 та 30 число стануть ідеальними днями для будь-якої фінансової активності.
31 липня: останній день місяця опиниться у владі зростаючого Місяця і Діви. Це не найкращий час для покупок. Але для роботи він підійде відмінно. Проблема лише в тому, що це буде неділя, тож працюватимуть далеко не всі. Замість робочих обов’язків можна зайнятися підвищенням професійних навичок.