Грошовий місячний календар на листопад 2022

Грошовий успіх – це основа щастя всім людей. Гроші потрібні завжди і скрізь, тому важливо знати, як їх правильно витрачати та заробляти того чи іншого дня місяця.

Астрологи розповіли, як це робити у листопаді.

1, 2 листопада: почнеться останній місяць осені з перебування Місяця, що росте, у Водолії. Це буде дуже важливий час, коли багато хто з нас знайде віру в себе і мотивацію, а також зможе поставити нові фінансові та робочі цілі на майбутнє. Найкращого початку місяця і придумати не можна.
3, 4 листопада: 3 і 4 числа зростаючий місяць виявиться під впливом стихії Води, представленої Рибами. Це будуть не найпозитивніші дні для прийняття важливих рішень, однак досягти фінансового успіху в цей період буде не так складно, як здасться на перший погляд. Важливо не поспішати.
5, 6 листопада: фаза зростання продовжиться, але тепер уже у Знаку Овна. Це одне з найкращих поєднань для активної фізичної праці, поїздок та вирішення проблем, пов’язаних із підвищенням чи утриманням авторитету. Допомагайте оточуючим у ці два дні.

7, 8, 9 листопада: 7 число – останній день зростання Місяця. Перебування у Знаку Тельця зробить день вкрай непередбачуваним щодо фінансового успіху. 8 листопада – Повний місяць у Тельці. У цей день можна чекати витрат, пов’язаних із побутом, будинком. 9 число – перший день спадання Місяця в тому ж Знаку. Це буде один із найкращих днів для покупок. Якщо потрібно щось купити 8 числа, то краще зробити це 9 листопада.
10, 11 листопада: Місяць у Близнюках буде спадати, але його сила, як і раніше, залишиться великою, тому ці два дні виявляться вкрай розміреними і продуктивними для тих, чия робота пов’язана з юриспруденцією, веденням переговорів, укладанням угод.
12, 13, 14 листопада: спадання Місяця в Раку – це завжди добре для роботи та бізнесу. У ці дні люди, як правило, сповнені ентузіазму та мотивації. Цього разу винятків не буде — 12, 13 та 14 число важливо прожити у максимальному зануренні у роботу та фінансові справи.
15, 16 листопада: ці два дні пройдуть під егідою стихії Вогню, представленої Левом. Зменшення Місяця в цьому Знаку зробить нас з вами неуважними, тому багато людей почнуть припускатися помилок у роботі. Покупки краще в ці дні не робити.
17, 18, 19 листопада: Місяць, що убуває, в Діві — це дні підвищеної концентрації уваги. Якщо ви хочете, щоб фінансовий успіх прийшов до вас у ці дні або в найближчому майбутньому, намагайтеся займатися невідкладними справами.
20, 21 листопада: спадання Місяця у Терезах – це дні, які чудово підходять для відпочинку, а не роботи чи фінансової активності. 20 число випадає на неділю, тому її можна вважати сприятливим днем. Понеділок буде небезпечним для ухвалення важливих рішень у сфері грошей та роботи.
22, 23 листопада: Місяць, що старіє, в ці два дні буде максимально слабким, але це добре, оскільки в такому стані з’являється гармонія між ним і сузір’ям Скорпіона. 22 та 23 число астрологи називають ідеальним моментом для того, щоб купити подарунок близькій людині.

24, 25 листопада: 24 число – день Молодика. Воно пройде під егідою Стрільця, що не найкраще позначиться на наших фінансових успіхах. Якщо багато працювати в цей день, можна витратити багато сил і часу. А ось 25 числа в перший день зростання Місяця у тому ж Знаку можна сміливо віддавати себе повністю робочому процесу.
26, 27 листопада: зростання Місяця в Козерозі зробить 26 і 27 число непридатними для торгівлі та покупок днями. У такий період краще відпочивати або займатися вирішенням нагальних проблем, простою роботою.
28, 29 листопада: активний Місяць у Водолії знову повернеться наприкінці місяця і принесе нам велику фінансову удачу. Це чудові дні для початку нових справ, творчої активності та покупок.
30 листопада: зростання Місяця в Рибах – це день хаосу і плутанини. Остерігайтесь в останній день місяця шахрайства та обману, а також не намагайтеся самі заробляти подібним чином, інакше зіпсуйте собі карму на кілька тижнів або навіть місяців уперед, позбавивши себе удачі.