Грошовий місячний календар на січень 2023

Всім хочеться бути успішнішими і багатшими, але не завжди для цього є сприятливі умови. Астрологи розповіли про те, як поводитиметься Місяць у січні і кому він допомагатиме в перший місяць 2023 року.

1, 2 січня: перші два дні року пройдуть під «наглядом» Місяця, що росте, в Тельці. Це не найкраще поєднання, але воно досить непогано підходить для наведення ладу у фінансових документах та для перерахування коштів.

3, 4 і 5 січня: далі на нас чекає зростання Місяця в Близнюках, який ознаменує собою початок сприятливого періоду для покупок, пов’язаних із зовнішністю, стилем. Новий одяг суттєво підніме вашу самооцінку, а значить приверне фінансову удачу.
6, 7 січня: 6 число – останній день зростання Місяця. Наприкінці цієї фази перебування нічного світила в Раку — не найкраща нагода займатися фінансовими справами та роботою. Краще віддати перевагу будинку, сім’ї, дітям, другій половинці. 7 січня – Повний місяць у тому ж Знаку. Все вищесказане стане у цей день ще актуальнішим.
8, 9 і 10 січня: перші три дні спадного Місяця пройдуть у Знаку Лева. Це вдалий збіг, оскільки це будуть три дні, в які Місяць буде вкрай сильним, хоч і старіючим. У такий час можна віддавати борги, сплачувати рахунки, розробляти нову фінансову стратегію на найближчі тижні.

11, 12 січня: два дні спадного і сильного Місяця в Діві — це чудовий час активної інтелектуальної праці та загалом для спроб підвищити свої доходи. Головне в ці дні — не порушувати закону.
13, 14 і 15 січня: три дні спадання Місяця у Терезах – це час свободи. Ви самі вирішуєте, що вам добре, а що погано в цей час. Будь-яка робота та будь-яка праця принесуть гроші та визнання, якщо це те, що ви любите всім серцем.
16, 17 січня: спадаючий Місяць у Скорпіоні допоможе в ці два дні вам стати мудрішим. Нічне світило 16 і 17 числа суттєво підвищить вашу інтуїцію, особливо у важких ситуаціях, які потребують негайного реагування.
18, 19 січня: Місяць, що старіє, в Стрільці — не найкращий час для роботи, фінансової активності та поїздок в інші міста та країни. Під час подорожей можуть бути різні непередбачені ситуації.
20, 21 січня: 20 число – останній день спадного Місяця. Йому судилося пройти під егідою Козерога. Це буде дуже важливий час для всіх тих, кому потрібно встигнути виконати багато докучливої та не найприємнішої роботи. 21 січня – Молодий місяць у тому ж Знаку. 21 числа краще зайнятися плануванням та самоаналізом.
22, 23 січня: два дні зростання Місяця у Водолії – неймовірно вдалий час для нових починань, відкриття бізнесу, обміну валюти, відкриття рахунку в банку, оформлення кредиту, іпотеки.

24, 25 січня: два дні зростання в Рибах підійдуть для творчої роботи, але перевтомлюватись у ці дні не можна. Інакше робота може почати приносити лише розчарування.
26, 27 січня: зростання Місяця в Овні – ідеальний час для всіх, хто працює руками. Фізична праця приноситиме максимум користі та грошей. Це стосується спортсменів, вантажників, комірників, різноробів. Інтелектуальні здібності будуть трохи знижені.
28, 29 січня: Телець і місяць, що росте, знову увійдуть в наше життя 28 і 29 числа. Ці дні можна присвятити фінансовим справам, домашнім обов’язкам, покупці продуктів.
30, 31 січня: Місяць, що росте, в Близнюках — це дуже гарний час для пошуків нового місця роботи, нових джерел заробітку.