Карма і найвище призначення: навіщо приходять у світ люди, народжені у вересні

Немає людини, яка опинилася б у нашому світі без будь-якої мети. Доля і карма кожного з нас мають свої завдання, що визначають наше призначення.

Настав час дізнатися, які цілі народжені першого осіннього місяця.

Це люди-посередники
Їхнє головне завдання на поточне втілення — надати якусь допомогу іншій людині або передати їй важливе вище послання від світобудови та Всесвіту. Люди вересня у більшості випадків виконують різні вищі завдання, але навіть не здогадуються про свою діяльність.
Всесвіт підштовхує їх до чогось або змушує щось робити, щоб достукатися до інших людей. За це люди вересня одержують удачу, міцне здоров’я. Загалом життя таких людей відносно безтурботне, за що варто сказати дякую пані долі.

Передача знань наступним поколінням
Також ці люди передають іншим душам знання, отримані внаслідок своїх дій та помилок, а також знання, отримані від бабусь, дідусів, батьків та друзів. Зовсім не обов’язково для цього будувати стосунки та заводити сім’ю. Народжені у вересні нерідко знаходять в особі інших не фізичних, а своїх духовних дітей. Вони стають багатьом відмінними наставниками.
Вироблення смиренності
Людям вересня необхідно знизити свою надмірну значимість. Одне з головних кармічних завдань, які стоять перед ними, — стати смиренними і перестати ставити себе на чолі всього.
Не виключено, що в минулому житті ці люди були егоїстами і думали лише про себе. Настав час віддати борг. Якщо вони продовжать робити все заради себе, це може спровокувати появу шквалу проблем.
Зміцнення чужих відносин
Вересневі діти приходять у цей світ, щоб зміцнити стосунки батьків, або виступити посередником для примирення якихось інших пар. Знову ж таки, це відбувається автоматично, без будь-яких передумов. Всесвіт сам спрямовує вересневих людей туди, куди йому потрібно. У результаті вони навіть не розуміють, що комусь допомогли.

Щоб досягти своїх найвищих цілей, їм необхідно вміння відокремлювати важливе від напускного. Доля вирішила так, що дуже часто цим людям вдається чути корисні поради від оточуючих. Відрізнити правильні рекомендації та настанови від неправильних буває вкрай непросто, але можна прислухатися до внутрішнього голосу.