Кемерон Діаз розкрила причину відходу з кіно

Актриса Кемерон Діаз розкрила причину відходу з кіно в інтерв’ю Гвінет Пелтроу. Їх бесіда опублікована на YouTube-каналі goop.

 

Діаз заявила, що вирішила припинити роботу, оскільки їй не подобалося, що вона «віддає своє життя іншим людям»: «Коли ти знімаєшся в кіно … вони володіють тобою. Ти на майданчику 12 годин на день цілими місяцями. У тебе немає часу ні на що більше. І я зрозуміла, що я віддаю частини свого життя іншим людям. Вони забирають її. Мені просто потрібно було взяти її назад, взяти на себе відповідальність за своє життя ».

Артистка пояснила, що з акторами під час зйомок звертаються як з дітьми. «Твоє життя стає дуже вузько. Всі все для тебе роблять, кругом про тебе піклуються, і я ніколи не відчувала себе по-справжньому комфортно через це », – зізналася вона.
47-річна Діаз знялася в таких картинах, як «Маска», «Мій ангел-охоронець», «Банди Нью-Йорка». Останній фільм з її участю, мюзикл «Енні», вийшов в 2014 році. У січні 2020 го вона народила первістка, дочку Реддікс, від гітариста рок-групи Good Charlotte Бенджі Медден.