«King’s man», Джуд Лоу і Орландо Блум: трейлери тижня

Григорій Распутін і Микола II в новому фільмі про агентів секретної служби «Kingsman» на полях Першої світової війни, російський трилер про загадкові криках на глибині Кольської надглибокої свердловини, Джуд Лоу в новому проекті режисера фільму «Марта, Марсі, Мей, Марлен», Орландо Блум в ролі руйнівника церков, а також перший документальний фільм від 91-річного Алехандро Ходоровський: представляємо найцікавіші трейлери тижня.

 

«King’s man: Початок» ( «The King’s Man»), реж. Меттью Вон
Трейлер до третьої частини франшизи про секретній службі «King’s man: Початок» опублікувала британська компанія Marv Films, що належить режисерові фільму Меттью Вону. Дія цього разу буде перенесено на поля Першої світової війни, де під свист куль і розриви снарядів була створена британська шпигунська організація. Головні ролі в цей раз зіграли Харріс Дікінсон і Райф Файнс. Вітчизняних глядачів навряд чи залишить байдужим поява у фільмі Григорія Распутіна і імператора Миколи II.
«Гніздо» ( «The Nest»), реж. Шон Дуркин
Кінокомпанія IFC Films представила перший офіційний трейлер незалежної драми «Гніздо», прем’єра якої відбулася раніше на фестивалі «Санденс». «Гніздо», дія якого розгортається в 1980-х, – друга робота Шона Дуркин, автора картини «Марта, Марсі, Мей, Марлен». Джуд Лоу виконав головну роль – амбітного підприємця і колишнього брокера, який в гонитві за заробітком переконує свою дружину-американку покинути їх облаштований будинок в США, щоб повернутися в Англію, де він сподівається відновити свою колишню компанію. Однак з кожним наступним кроком його плани починають виглядати все менш реалістично і незабаром подружній парі доведеться зіткнутися з несподівано глибокими суперечностями в їхніх поглядах на світ.

«Ніхто не знає, що я тут», ( «Nobody Knows I’m Here»), реж. Гаспар Антілло
У трейлері до дебютного фільму чилійського режисера Гаспара АНТІЛЛО «Ніхто не знає, що я тут» зірка серіалу «Залишитися в живих» Хорхе Гарсія постав в образі забутого і самотнього співака, який ховає свій голос від решти світу, влаштувавшись на фермі на півдні країни. Одного разу в його краю заїжджає дівчина, чия поява змінює його життя і змушує зустрітися віч-на-віч з примарами минулого.
«Психомагія: мистецтво лікування» ( «Psychomagic: a healing art»), реж. Алехандро Ходоровський
Найстаріший з сюрреалістів старої школи, легендарний езотеричний режисер родом з Чилі Алехандро Ходоровський опублікував трейлер до свого першого документального фільму «Психомагія: мистецтво лікування». У ньому він детально розповість про принципи роботи його авторського методу лікування психологічних травм за допомогою радикальної арт-терапії. Протягом вже 25 років Ходоровскі безкоштовно практикує Психомагія і читає лекції про неї в паризьких кафе і університетах, за цей час він написав майже два десятка книг про принципи своєї роботи, проте вони виявилися практично не перекладені на англійську мову. Новий фільм 91-річного режисера стане для широкої аудиторії знайомством з Психомагія в першому наближенні.

«А заплата», ( «Retaliation»), реж. Людвіг і Пол Шаммасян
Брати-режисери Шаммасян опублікували трейлер до незалежного трилера «А заплата» з Орландо Блумом у головній ролі. Головний герой фільму зайнятий на роботах по знесенню церкви, де він був спокушений в дитинстві. Він намагається тримати в собі біль минулого, проте випадкова зустріч зі священиком, якого він вважає винним в своїх проблемах, обертається жагою помсти.