Кращі чоловіки за знаком зодіаку: рейтинг

Зірки мають вплив на людей більше, ніж ми думаємо насправді, стверджують астрологи. Так і при виборі чоловіка не варто забувати про вплив планет.

Хто кращий чоловік по знаку зодіаку, читайте далі в статті.

1 місце – Діва
Ці чоловіки розумні, виховані і вродливі. Вони відмінно заробляють, готують і не гребують прибиранням в будинку. Чоловіки цього знака зодіаку є надійними партнерами, які не зрадять вас, вони будуть завжди уважними і ніжними, найкращими коханцями і при цьому надійними друзями. А в дружини Діви часто вибирають дівчат, які на їхню думку “пропадуть без них”.

2 місце – Лев
Леви надійні чоловіки, які будуть наслідувати батьківським відносинам – турботливі, ніжні, розуміючі. Вони одружуються обов’язково на красунь, а потім ними опікуються і в усьому допомагають, балують. Але це все не просто так – вам необхідно буде постійно захоплюватися Левами і вихваляти його, адже без цього він занепадає, як квітка без води.
3 місце – Козеріг
Чоловіки-Козероги дуже гарні і мають усі головними достоїнствами: розумні, чесні, хороші собою, чарівні і добрі. Тому, щоб його дістати, необхідно буде позбутися всіх конкуренток. Ну і, звичайно ж, необхідно буде ще добряче попрацювати над тим, щоб він ще захотів одружитися. А якщо вам цього вже вдалося домогтися, тоді вам дуже пощастило.

4 місце – Ваги
Чоловіки цього знака зодіаку справжні романтики, незважаючи на свій вік. Букети квітів, подарунки, сюрпризи та романтичні вечері з чоловіками-Терезами вам забезпечені. Подружній борг він також буде виконувати намагаючись і з душею. Але і сам він при цьому буде вимагати уваги і допомоги, а точніше догляду, адже мити посуд він дуже не любить.