Кращі дружини: рейтинг по знаку зодіаку

Люди народжуються вже зі своїм характером і далі його можна тільки коригувати. А якщо додати сюди ще й вплив зірок, то вийде вже більш менш конкретний портрет, за яким можна зрозуміти, що за людина перед тобою.

Особливо важливо це, коли хочеш пов’язати своє життя з людиною. Тому астрологи назвали кращих дружин по знаку зодіаку.

12 місце – Скорпіон
Приваблива, розумна і дуже красива жінка – найгірша в світі дружина. Найбільшою проблемою є те, що поки ви будете притиратися до її складного характеру, то встигнете заробити лисину або проблеми в ліжку. Тоді вона і змінить вас на іншу жертву.
11 місце – Риби
Жити з Рибою буде красиво і захоплююче, але утримувати їх дуже непросто і дорого. Їх гарний настрій буде настільки, наскільки вистачить грошей. Далі вони не зволять бути з вами і любити, якщо це закінчиться. Будьте пильні.
10 місце – Лев
Жінки цього знака зодіаку люблять красу і багатство, та так, щоб в кожне вухо і на кожен пальчик по карату. І якщо їй цього не дати, то доведеться не легко. Як і розлучитися з жінкою Лівому, адже після неї всі наступні шлюби будуть здаватися блідою копією.

9 місце – Стрілець
Цій жінці потрібна від чоловіка лише його душа в повне володіння. Суть цього полягає в наступному: як вона сказала, так воно і буде. Без варіантів.
8 місце – Близнюки
Небезпечні дружини Близнюки з якими деякі чоловіки відчувають себе справжніми героями, а деякі – невдахами. Вся справа в тому, що вони відразу бачать людину наскрізь і можуть сказати все про його страхи, переживання і сумніви.
7 місце – Овен
Жити з Овном все одно що сидіти на вулкані – мало, хто розуміє, але всі бояться. Вони пихаті, непередбачувані і свавільні. Але в той же час віддані і дуже велелюбні.
6 місце – Ваги
Одружившись на Терезах, вас чекає дуже вигідне майбутнє, коли перед вами жінка, про яку мріють всі чоловіки: м’яка, ніжна, господарська, розумниця і красуня. Але це трапляється не часто, адже частіше перед вами виникає нервова, істерична і скандалить жінка.
5 місце – Діва
Перед вами не так дружина, як найкраща подруга. Вони впевнені, що повинні дивитися зі своєю другою половиною в одну сторону. Ту, звичайно ж, яку вибере Діва. Вони милі і ніжні, але часто непередбачувані. Майте на увазі.
4 місце – Телець
Жінки цього знака зодіаку є саме тими, з ким слід одружитися. Вони вміють правильно впливати на чоловіків і піднімати їх, перетворюючи з раздолбаев в успішних бізнесменів і ділків. З ними весело, хоч іноді і екстремально.

3 місце – Козеріг
Трійку лідерів замикають жінки Козероги, які точно знають рецепт сімейного щастя. Тут все просто, адже діє правило: ідеальний чоловік має одружуватися на ідеальну жінку.
2 місце – Водолій
Друге місце по праву належить Водоліям, які люблять бути першими і прагнуть до гармонії. Ці жінки є головними героїня чоловічих мрій: вічно юні, прекрасні і дивовижні. Але варто зазначити, що у них завжди буде своя життя, незважаючи на чоловіка поруч.
1 місце – Рак
Жінок Раков не просто вмовити на заміжжя, але якщо вже вдалося, вона проявить себе у всій красі. Ці жінки розумниці, красуні і господині. Вони ідеально ведуть будинок, доглядають за дітьми і навіть за родичами чоловіка. Завжди підтримає коханої, завжди йому потрапить. Бо сім’я – це головне.