Лідер «Ласкового мая» скинув 43 кілограми і розкрив секрет схуднення

Лідер групи «Лагідний травень» Андрій Разін скинув 43 кілограми і розкрив свій секрет схуднення. Він поділився ним в своєму Instagram-акаунті.

 

Співак розповів, що відмовився від м’яса. «Я перейшов на оселедець <…> Огурчик солоний, цибулька, кріп … І я дуже сильно схуд. Продовжую свою дієту потрошку, щоб не шокувати свій організм », – поділився Разін. Він також зазначив, що на даний момент його вага становить 107 кілограмів.
Однак лікар-дієтолог Олена Соломатіна в бесіді з «Вечірньої Москвою» заявила, що заміна м’яса на рибу в дієтичному харчуванні не є принциповою. Спеціаліст пояснила, що можна заміняти одні продукти іншими, проте важливо дотримуватися дефіцит калорій і є продукти з приблизно рівним глікемічним індексом. «Або це жарт з його боку, або розрахунок на сенсацію», – сказала Соломатіна, коментуючи слова Разіна.
Раніше повідомлялося, що співак Микола Басков за період режиму самоізоляції, введеного через пандемію коронавируса, скинув близько 15 кілограмів. Виконавець розповів, що сів на дієту, поєднуючи її зі спортом, а також брав комплекс вітамінів, потрібних його організму. «Увечері намагався відмовлятися від вечері. Але іноді все ж дозволяю собі днем ​​з’їсти одне морозиво », – зізнався співак. За словами Баскова, роль в схудненні зіграло і те, що він байдужий до алкоголю.