Любовний гороскоп на серпень 2020

Кінець літа стане переломним моментом, коли негативні події зникнуть з вашого життя. З настанням серпня життя може різко змінитися, і, щоб ці зміни були на краще, варто заглянути в любовний гороскоп.

 

У любовному плані намічаються зміни в кращу сторону, так що можна сміливо планувати доленосні рішення, якщо вони давно назріли. У серпні ми будемо часто покладатися на почуття і інтуїцію, гідно оцінимо їх внесок в наше життя.

1 і 2 серпня позначені мінливої ​​енергетикою планет, що може позначитися на настрої. Уникнути занепокоєння допоможуть улюблені люди, чия підтримка дозволить ненадовго забути про проблеми і насолодитися щастям.
Тиждень з 3 по 9 серпня. Тиждень почнеться з повного місяця у Водолії 3 серпня, продовжиться переходом Меркурія в сузір’я Лева і закінчиться зміною енергетики Венери, яка перейде в Знак Рака. Це надасть сильний вплив на події в особистому житті представників повітряної і водної стихії. З усіх Знаків Зодіаку вони будуть краще за інших розуміти, як важливо триматися за досягнуте, тому початок серпня варто витратити на те, щоб перетворити тимчасові обставини в постійні. Проблема однак у тому, що багато хто може опинитися там, куди зовсім не прагнули. Відчуття невпевненості в собі або своєму виборі викликано повним Місяцем і впливом Венери. Як тільки енергетика стабілізується, ослабне тиск – цей момент варто використовувати для марш-кидка в світле майбутнє.

Тиждень з 10 по 16 серпня. Період спадною Місяця – відмінний час, щоб позбутися від сумнівів, страхів і внутрішніх бар’єрів, які заважають знайти щастя в особистому житті. Особливо це стосується представників земної стихії. На цьому тижні будуть переглянуті відносини, з’являться пропозиції про союзах, романах. Гармонія в парі може бути порушена, не виключені хворобливі розриви, але представиться і рідкісна можливість прийти до взаєморозуміння, відверто обговорити всі, що турбує і гнітить. У любовних відносинах легше буде долати перешкоди, особливо якщо бачити те, що відбувається в правильній перспективі.
Тиждень з 17 по 23 серпня під керівництвом Молодика в Діві, яке очікується 19 серпня, перезарядити «внутрішній акумулятор» вогненних Знаків, що дозволить знову почати шлях до намічених цілей. Іншим Знакам астрологи радять врахувати помилки і вибудувати на їх тлі нову, більш вдалу спробу. Найголовніше зараз – здатність не падати духом і впевненість в собі. Близьких надихне сам факт, що ви активні, сповнені нових ідей і рухаєтеся до мети. Це принесе спонтанні зміни, які виведуть відносини на зовсім інший рівень.
Тиждень з 24 по 30 серпня. Кінець серпня, зазначений зростанням Місяця, принесе зустріч з самою долею. Не варто заперечувати свою любов, вважати себе негідними, відмовлятися від довірчого спілкування і взагалі всіляко гальмувати правильне і закономірний розвиток любовної ситуації. Складні дні середини серпня потроху підуть в минуле, а там, де є зміни, завжди відкриваються і нові можливості. Просто ними потрібно скористатися, і тоді легкий вітерець змін принесе сприятливі вести – і настрій негайно покращиться. Тиждень обіцяє бути приємною. Правда, щастя чи триватиме довше декількох тижнів, але цього цілком вистачить, щоб підготувати і себе, і свого партнера до більш важким обставинам.

31 серпня. Останній день серпня пройде під впливом Місяця у Водолії. Удача посміхнеться тим, хто зможе стримати себе і не стане відповідати агресією на закиди близьких. Варто пам’ятати, що все нервують, особливо коли на горизонті маячить осінь, і нервову поведінку – всього лише наслідок стресу. Якщо ви зможете впоратися з емоціями, то не важко буде знайти гармонію в особистому житті.