Любовний гороскоп на тиждень з 10 по 16 серпня: всі знаки зодіаку

Любовний гороскоп не тільки підкаже вам, які зміни принесе тиждень з 10 по 16 серпня, а й дасть поради, як вчинити у важкій ситуації і залучити любов у своє життя.

 

Овен
Самотніх Овнів чекають відмінні шанси створити перспективний і щасливий любовний симбіоз. Астрологи радять дивитися в обидва: поруч може виявитися людина, яка підштовхне до необхідних змін і стане провідною зіркою. Тим, хто вже знайшов свою зірку, слід придумати нові цікаві спільні заняття, завдяки яким партнеру захочеться більше вільного часу проводити поруч.
Телець
У середині серпня до Тельцям може повернутися любов і гармонія, якщо вони будуть в злагоді з власним внутрішнім Я. Астрологи пропонують практикувати медитації, бути уважнішими до своїх потреб, а також не забувати про бажання і прагнення коханої людини. Не можна жертвувати як собою на догоду кому-небудь, так і просити про жертви в ім’я себе.
Близнюки
Самотні Близнюки в серпні можуть познайомитися з цікавою людиною, який збудить незвичайні почуття. Однак роман не обов’язково буде тривалим: можливо, все закінчиться на стадії легко флірту. Що б не трапилося, слід придивитися до людини і не кидатися в обійми занадто швидко. Близнюкам у відносинах теж не варто ризикувати своїм щастям. Конфлікти краще тимчасово «підвісити»: з часом вони вирішаться самі собою.
рак
Закоханих Раков чекає розвиток або продовження минулого роману, а одиноким зірки обіцяють зустріч з тим, хто багато в чому буде відповідати ідеалу привабливості. Окільцьовані Ракам на цьому тижні бажано вирішити, чи варто ламати списи і стріли, пускаючись у скандали і з’ясування відносин, або ж можна все залагодити мирним шляхом. Найголовніше – не забувати, що будь-які конфлікти не кращим чином позначаються на любові.

Лев
Львів чекає щаслива тиждень, наповнена взаєморозумінням і теплом. Саме поряд з коханою людиною можна буде зміцнити відносини, відродити забуті почуття, повернути інтерес партнера. Найкращим рішенням буде спільний відпустку, але врятують і «домашні» секрети любові: ніжні слова, спільні захоплення, романтичні подарунки, вечори за переглядом улюблених фільмів. Якщо в особистій сфері поки все складно і сумно, свій дух все одно варто підбадьорити – якщо зробити свою енергетику позитивної, до вас швидше прийде любов.
Діва
Самотніх Дів в середині серпня може залучити той, кого можна назвати повною протилежністю. І хоча навряд чи вийде вибудувати гармонійний союз, у цієї людини можна буде багато чого навчитися, і в першу чергу – оптимізму і вмінню радіти незначним речам. Сімейним представникам Знака астрологи радять швидко реагувати на зміну настрою партнера і частіше заспокоювати його компліментами.
Терези
Терезам найголовніше зараз – не квапити події, не воювати з долею, а навчитися терпінню. Місяць може втрутитися в хід будь-якої справи. Особливо постраждає сфера любові, тому будь-які складнощі і розбіжності необхідно вирішувати полюбовно, без докорів і підвищених тонів. Терезам, які знаходяться в активному пошуку, краще зосередитися на інших аспектах життя, а побачення запланувати на вихідні. Тоді не постраждає ні робота, ні самореалізація, ні упевненість в собі,
Скорпіон
Скорпіони в вільному польоті на цьому тижні можуть перейнятися симпатією до того, хто смів, напористий, рішучий і цілеспрямований. Велика ймовірність розвитку бурхливого роману, завдяки якому вдасться не тільки знайти щастя, а й отримати можливість постійного оновлення. Якщо вже є любовний партнер, то з ним буде багато розмов на різні теми. Вийде вивудити навіть те, про що раніше кохана людина не бажав говорити.
Стрілець
У Стрільців тиждень може стати суперечливим і незрозумілим часом. Щоб не втратити впевненість в собі і своєму партнерові, астрологи радять триматися знайомих берегів і не боятися говорити делікатні теми. Сама доля може натякнути на зміни, які давно назріли в особистому житті – потрібно правильно зрозуміти підказку і зробити все можливе, щоб вийти з режиму очікування і, нарешті, піти вперед.
Козеріг
Самотніх Козерогів чекає спілкування з людиною, яка шукає партнера з певним набором якостей, який характерний для вашого Знака. Астрологи радять не ховати свої сильні сторони і переваги – це викличе правильну реакцію і явну зацікавленість. Сімейним Козерогам зірки обіцяють нові грані, які вийде відкрити разом з коханою людиною. У відносинах стане більше щирості і свободи: планка вимог спаде і запанує гармонія.

Водолій
Наступаючу тиждень астрологи радять присвятити виконанню обіцянок, вирішення накопичених особистих проблем, слідування зобов’язаннями. Саме цей час відмінно підходить для того, щоб навести порядок в життя, в тому числі на любовному фронті. Варто провести роботу над помилками: сімейним Водоліям – припинити ігри на два фронти, Водоліям з розбитим серцем – видалити номери колишніх, а тим, хто в пошуку – скласти анкети на сайтах знайомств. Плоди зусиль не змусять себе довго чекати і не розчарують.
риби
Самотні Риби можуть познайомитися з тим, з ким вони в результаті повністю співпадуть в чуттєвому і емоційному плані, з ким буде цікаво розмовляти, хто зможе підштовхнути до самовдосконалення і сміливого кроку вперед. Риби, щасливі в шлюбі, будуть готові на нові, екстравагантні і незвичайні зміни.