Любовний гороскоп на тиждень з 11 по 17 липня 2022 року

Успіхи в особистому житті – це панацея від більшості негараздів для кожного з нас.

Набути любов цього тижня допоможуть поради астрологів, заснованих на аналізі поведінки планет і зірок.

Овен
Овнам у любовних питаннях варто частіше звертатися по допомогу до інтуїції. Внутрішній голос неодноразово допоможе їм розібратися в проблемах і знайти правильні відповіді. Їхня впевненість у собі може стати помічником у захисті від токсичних родичів. Тиждень сприяє розв’язанню сімейних розбіжностей, але тільки якщо Овни не будуть йти напролом і абстрагуватися від чужої думки. Дипломатичність — їхній найкращий друг.
Телець
Тільцям потрібно розуміти, наскільки вони значимі для своїх близьких та другої половинки. Планети та зірки можуть принести Тельцям якісь важливі новини, які вразять їх до глибини душі та допоможуть зрозуміти багато речей. Ймовірно, що одиноких людей цього Знака наздогнать серйозні зміни у особистому житті. Можливі нові почуття, романтика, флірт. Починається час високої чутливості та підвищеної емпатії.
Близнюки
Близнюкам у коханні та у дружбі можуть почати відверто брехати, тому важливо частіше користуватися ворожіннями на брехню. Чекати цього тижня на якісь доленосні події не варто. На щастя, проблеми обійдуть Близнюків. Впустити в життя позитив допоможе романтика. Астрологи рекомендують відвести душу і побути наодинці з партнером або в хорошій компанії (якщо серце представників цього Знака поки вільне).

Рак
Для того, щоб стати успішнішим у коханні, Ракам необхідно позбутися образи та енергетичних якорів. Важливо посилювати свою впевненість та енергетику. Це допоможе їм у пошуках кохання, та й у зміцненні поточних відносин зайвим точно не буде. Шанс розпочати нове життя великий як ніколи. Вийде позбутися проблем, вирватися з рутини, змінити спосіб життя. Все залежить від ситуації та конкретних цілей.
Лев
Якщо налаштуватися на позитивний лад, тиждень подарує Левам лише щасливі зміни у коханні та сімейному житті. Також у любовних та інших успіхах Левам допоможуть фізичні тренування. Раніше ми розповідали, чим можна займатися для зміцнення біополя. Самотнім Левам планети допоможуть познайомитися з тією самою людиною, а сімейним представникам Знаку — вдихнути нову пристрасть у стосунки.
Діва
Кохання цього тижня може наздогнати раптово, коли її зовсім не чекаєш. Підготуватися до цього буде неможливо. Тому астрологи радять насолоджуватися почуттями, романтикою, емоціями. Нестандартний підхід допоможе здивувати будь-кого.
Терези
У Терезів може виникнути неприємна ситуація, коли буде зовсім незрозуміло, є в іншої людини взаємні почуття, або їх немає. Інтуїція Терезів буде трохи ослаблена, тому вірити їй точно не варто, особливо в амурних справах. Терези можуть спробувати пробудити свою чарівність. Для цього потрібна крапелька радості та вміння виглядати надзвичайно.
Скорпіон
Негативний вплив Марса і Меркурія трохи спаде, отже, можна буде фліртувати, знайомитися, або шукати способи поліпшення відносин. Пошуки нового партнера обіцяють бути успішними, але нічні світила зроблять актуальними як добрі, і погані риси характеру Скорпіонів. Навколишнім буде важче з ними спілкуватися. Імовірність того, що в коханні настане світла смуга, є. Багато Скорпіонів знайдуть душевну гармонію.

Стрілець
Все, що необхідно Стрільцям для любовного успіху в період з 11 по 17 липня – це просто трохи усвідомленості. Коли людина знає, чого хоче і чого прагне, йому все стає максимально просто і зрозуміло. У коханні не можна плисти за течією, інакше потім стане боляче. Цей тиждень подарує усвідомленим Стрільцям щось важливе: успішне знайомство, нове кохання, щасливі зміни, які перевернуть життя з ніг на голову.
Козеріг
Козероги своєю завзятістю і силою волі цього тижня зможуть досягти практично будь-якої мети. Нічні світила зроблять Козерогів важливими персонами в очах оточуючих. Куди б вони не поїхали, на них будуть звернені захоплені погляди. Важливо відповідати позитивом на позитив та навчитися приймати компліменти.

Водолій
Становище нічних світил має на цьому тижні рішення назрілих сімейних проблем: це час, коли вроджений дар переконання дозволить Водоліям домогтися свого. Усім, хто хоче бути успішними не тільки в коханні, а й у справах, варто активно скористатися магією жестів. В особистому житті та любові може скластися дивна та заплутана ситуація. Астрологи радять не зважати на чутки.
Риби
Рибам для пробудження любовного успіху потрібно буде зняти енергетичні блоки, накопичені за довгий час. Зробити це можна за допомогою шести порад та методик. Зараз настає справді важливий момент у житті цих людей: вони зможуть пробачити колишні образи, відпустити негативні емоції.