Любовний гороскоп на тиждень з 18 по 24 липня 2022 року

Зірки та планети допоможуть нам з вами боротися за кохання цього тижня. Планети та зірки в ідеальному положенні.

Це говорить про те, що на нас з вами чекає багато позитивних емоцій та щастя.

Овен
Венера перейшла в Знак Раку, а це означає, що зараз слід підвищити активність і провести цей тиждень далеко від нудних розмов, побутових буднів. Потрібно більше спілкуватися із сім’єю. Можна влаштувати собі та близьким невелике свято. Настав час звернути увагу на свою кохану людину та близьких людей. Вони будуть джерелом сили.
Телець
Зближення з родичами подарує Тельцям удачу та щастя. Настав час, коли не варто проводити надто багато часу на самоті. Також це ідеальний час для завершення токсичних стосунків. Можна знайомитися, подорожувати, активно спілкуватися із протилежною статтю. Це радуватиме людей цього Знака найбільше.
Близнюки
Близнюкам астрологи наполегливо рекомендують якнайрідше спілкуватися з представниками агресивних Знаків Зодіаку. Такі люди будуть вганяти Близнюків у тугу, дратувати, погіршувати їхній настрій. Якщо Близнюки давно хотіли щось змінити у своєму житті та своїх стосунках, то сміливо можуть скористатися поточним становищем зірок і зробити пару-трійку доленосних вчинків.

Рак
Активні планети та зірки додадуть сил людям цього Знака. Астрологи радять візуалізувати свої мрії про прекрасні стосунки, партнера або велику родину. У майбутньому це з більшою ймовірністю стане реальністю. Це допоможе знімати напругу, отриману на роботі.
Лев
Левам у період з 18 по 24 липня, ймовірно, вдасться познайомитися з безліччю нових людей. Це будуть не лише романтичні знайомства, а й ділові. Левам зараз важливо стежити за підказками долі та інтуїції. Сама доля зведе Львів із потрібними людьми чи наштовхне на правильні думки. У всьому, що відбувається, потрібно шукати таємний зміст.
Діва
Становище планет і зірок вкрай благотворно позначиться на відносинах Дів. Холодність і відчуженість у відносинах зійде нанівець, а їй на зміну прийде порозуміння. Також можна влаштувати час спільного відпочинку з другою половинкою чи родиною загалом. Нічні світила зроблять актуальними найкращі риси характеру Дів. Це їхній час, їхня черга виходити на сцену і будувати життя так, як хочеться.
Терези
Терези, що відносяться до найзакоханіших Зодіакових знаків, на цьому тижні можуть втратити голову, і причому не раз. З одного боку, це відволікатиме, а з іншого — це стане чудовим приводом для романтики, побачень, активності. Усім, хто у стосунках, астрологи радять цього тижня подбати про свого партнера: не навантажувати його своїми проблемами, уважно слухати, радувати чимось приємним.
Скорпіон
Скорпіони, які давно не мали успіхів у коханні, можуть подумати, що на них наслали псування, або хтось їх наврочив. Це не так, адже найближчі тижні проходили під впливом негативного настрою зірок. Тепер все змінилося. Скорпіони будуть в ударі. Їхня харизма і чарівність злетять до небес. Їх можна назвати одними з найщасливіших знаків у любовній сфері в період з 18 по 24 липня.

Стрілець
Стрільцям цього тижня вдасться покращити відносини з другою половинкою та родичами. У цьому їм допоможуть не лише зірки, а й спеціальні пошепки, обряди та талісмани. Пригніченість піде, а на зміну поганому настрою прийде оптимізм та щастя. Цього тижня можна призначати важливі зустрічі, романтичні побачення. Можна освідчуватися в коханні. Самотнім Стрільцям варто підготуватися до появи у житті нової людини.
Козеріг
Головним винуватцем щастя для Козерогів буде Меркурія. Він принесе багато змін, і, можливо, навіть любов. Головне зараз – залишатися енергійними. Їх варто уникати, тому що дуже важливим аспектом щастя буде активність та зміна обстановки. Час можна присвятити творчості. Так вдасться зберегти гармонію у своїй душі.

Водолій
Деколи люди дратують нас без жодної причини. Водолії можуть зустрітися з цим почуттям у найближчі сім днів. Головне — не говорити про це прямо нікому, інакше можна буде настроїти людей проти себе. Меркурій у Леві налаштує Водолєєва на зміцнення відносин, запропонувавши для цього нестандартні способи. Незважаючи на кипучу енергію, бажано діяти м’яко.
Риби
Самотні Риби зможуть подолати відчуття дискомфорту у присутності протилежної статі. У них з’явиться впевненість у собі, що відразу відчують оточуючі. Венера активна, значить у коханні на перший план вийде сміливість. Поспішати з рішеннями поки що не варто. Важливо як слід обміркувати всі свої кроки та бажання.