Любовний гороскоп на тиждень з 20 по 26 липень 2020

Щотижневий любовний гороскоп – відмінне допомога для всіх, хто шукає любов і впевненість у постійних стосунках.

Головне – прислухатися до підказок астрологів.

Овен
Наступний тиждень – сприятливий час для інтернет-знайомств, сімейних свят та спільних справ. Але якщо відносини тримаються на тонкій ниточці, то, швидше за все, зараз вона порветься. Це означає, що роль в життя один одного виконана, необхідний досвід отриманий, і прийшов час йти далі.
Телець
Тиждень може виявитися як радісним, так і досить складною. Все залежить від того, наскільки Тельці довіряють Всесвіту і своєї інтуїції, наскільки вони готові приймати зміни в житті. Якщо вигнати ревнощі і страх зі свого серця, складна ситуація в житті вирішиться сама собою.
Близнюки
Зірки заохочують закоханих Близнюків, які цілком і повністю зосереджені на своїх партнерах, але пропонують на цьому тижні згадати і про себе. Всесвіт дає хороший шанс опрацювати власні емоції і дії, щоб перейти на новий, більш глибокий рівень відносин.

Рак
Планети наділять Раков легкістю, товариськістю, мобільністю, зроблять їх більш відкритими, розуміючими і привабливими. Не важко буде привернути увагу цікавить людини або добитися перемир’я. Єдине – необхідно уникати конфліктів через фінансових питань.
Лев
Легковажність, мрійливість і дратівливість – супутники цього тижня. Буде непросто зрозуміти проблему або слабкість коханої людини, і замість підтримки і співчуття можна засудити або образити. Астрологи радять вислухати другу половинку, підтримати партнера, тоді не виникне ніяких розбіжностей і конфліктів.
Діва
Протягом усього тижня Дівам рекомендується підігрівати інтерес другої половинки за допомогою ніжних смс, дзвінків та інших романтичних жестів. Навіть перебуваючи на роботі, варто періодично писати партнеру про свої почуття. Тоді тиждень пройде гладко, і без особливих зусиль вийде перетворити відносини.
Терези
Представникам Знака Ваги захочеться гострих відчуттів: старі почуття не будуть приносити задоволення, так як душа зажадає нових і яскравих емоцій. Але це не означає, що потрібно кидати партнера або шукати нових вражень на стороні. Просто прийшов час зробити щось незвичайне разом.
Скорпіон
Неприємна тиждень. У почуттях буде повна плутанина: можуть спливти старі образи і переживання, а колишні конфлікти – розгорітися з новою силою. Астрологи радять контролювати себе, мислити тверезо і логічно. А якщо буде складно взяти себе в руки, краще провести кілька годин окремо.
Стрілець
На цьому тижні завдяки зміні декорацій можна відродити колишні почуття, романтику і пристрасть. Кінець липня допоможе і тим, хто давно готується зробити рішучий крок у відносинах. На особливу увагу заслуговують сни – в них можуть бути підказки щодо особистого життя.
Козеріг
Закохані Козероги можуть виявитися в полоні ілюзій з приводу коханої людини. Разом з тим такий настрій допоможе тим, чиї відносини зайшли в глухий кут. Зміна поглядів подарує другий шанс відродити почуття і разом знайти дорогу до щасливого майбутнього.
Водолій
У житті Водоліїв настає романтичний період, який пройде без сварок і непорозумінь, пов’язаних з ревнощами або охолодженням почуттів. Навіть ті пари, стосунки яких буквально «тріщали по швах», мають відмінну можливість реанімувати почуття і повернути тепло в особисте життя.
Риби
Представники Знака Риби на цьому тижні стануть неймовірно привабливими і зможуть майстерно маніпулювати шанувальниками. Безумовно, це дозволить налагодити особисте життя, тільки не варто зловживати своїм впливом. Астрологи радять насолоджуватися справжнім, але думати і про довгострокові перспективи.