Любовний гороскоп на тиждень з 25 по 31 липня 2022 року

Рекомендації астрологів підкажуть Знакам Зодіаку, що чекає їх на особистому фронті у ці сім днів.

У любовному гороскопі кожен знайде для себе корисні рекомендації, які допоможуть провести тиждень вдало, а також залучити до життя справжнє кохання та удачу.

Овен
Експерти рекомендують Овнам бути обережними у спілкуванні з протилежною статтю. Також важливо стежити за словами у спілкуванні з близькими, щоб ненароком не скривдити їх. Також різкими висловлюваннями можна відлякати потенційних супутників життя. Ще Юпітер висвітить найголовніші вразливі точки Овнів, тож цим людям треба дивитися в обидва і не ризикувати дарма своєю репутацією, тому що відновити її буде дуже непросто.
Телець
Тільцям цього тижня потрібно якось залучити сприятливу енергетику, яку забере Юпітер. Зробити це можна за допомогою правильного вибору кольорової гами в одязі. Визначитись із кольором удачі Тельцям допоможе простий нумерологічний розрахунок по дню народження. Тільцям зараз важливо пам’ятати про те, що потурання емоціям не завжди обертається успіхом. Емоції важливо тримати під контролем, щоб унеможливити неприємності в коханні.
Близнюки
Близнюки входять до найяскравіших Знаків Зодіаку, в яких легко закохатися. Цього тижня люди будуть обережнішими і в прояві почуттів, тому чекати захоплених вигуків на свою адресу Близнюкам не варто. Швидше, навпаки, люди частіше сипатимуть зауваженнями та критикою. Сімейним Близнюкам необхідно поступатися партнерам, щоб не провокувати конфлікти.

Рак
Вплив Венери все ще позитивний, проте вся її енергетика піде на протистояння з ретро-Юпітером. Цього тижня рекомендується стримати запал і не братися за те, що не під силу. Сімейним Ракам важливо не переоцінювати себе, як і тим, хто перебуває у пошуках. Зараз краще не зациклюватися на пошуку партнера, щоб не зневірятися у разі негативного результату. Можна спробувати отримати користь із самотності.
Лев
Левам, які перебувають у пошуках кохання, не варто поспішати. Важливо боротися із завищеними очікуваннями. Все станеться тоді, коли має бути. Потрібно лише навчитися чекати. Щоб кохання прийшло швидше, необхідно заспокоїтися і сфокусуватися на чомусь іншому. У цьому Левам допоможуть медитації. Якщо хтось не вміє медитувати, цей тиждень ідеально підходить для того, щоб навчитися цьому.
Діва
У Дів буде багато турбот і проблем, тому їх енергії може просто не вистачити на те, щоб досягти успіху і в коханні, і в справах, і в роботі. Спеціальна дихальна гімнастика допоможе вдихнути нові сили. Так, Дів тиждень зустріне проблемами та турботами, які вдасться вирішити завдяки сприятливим аспектам планет у вівторок та неділю. Енергетика планет у ці сім днів допоможе позбавитися проблем у відносинах.
Терези
Терези та їхні другі половинки з високою ймовірністю зможуть знайти компромісні рішення. Самотнім Терезам варто бути уважними, щоб не упустити любов, що наближається. Деяким Терезам в особистому житті знадобиться енергія ретроградного Юпітера. Його вплив допоможе позбавитися внутрішніх суперечностей і побачити щасливі знаки долі.
Скорпіон
Романтичні стосунки цього тижня стануть можливими, якщо Скорпіони впораються з поганим настроєм і перестануть бачити ворога в кожній людині. Кожен з нас має свої сильні сторони. У період із 25 по 31 липня Скорпіони зможуть показати світові свої позитивні якості. Скорпіонам цього тижня Венера подолати труднощі допоможе Венера. Їм доведеться взяти ініціативу до своїх рук.

Стрілець
Стрільці в особистому житті не мають проблем, якщо вони зможуть налаштуватися на успіх і відмовитися від поверхневих суджень. Тим, хто перебуває у пошуках партнера, не потрібно поспішати з вибором. Найкраще скористатися трьома вправами для візуалізації любовної мрії. Сімейним людям цього Знака важливо знаходити точки дотику, а чи не приводи для сварок.
Козеріг
Щоб привабити амурний успіх у своє життя, Козерога можуть скористатися магнітами любові для дому. Козероги відчують підтримку планет, але лише до середи включно, тому налагодити особисте життя краще постаратися у першій половині тижня. В останній час астрологи радять сфокусуватися на справах по дому та роботі. Тим, хто перебуває у стосунках, астрологи рекомендують згадати період догляду та повторити його, щоб повернути почуттям колишню силу.

Водолій
Самотнім представникам Знаку не варто ховатися від почуттів. Довгі роздуми не приведуть до щастя та віддалять романтичні стосунки на невизначений термін. Потрібно діяти, причому рішуче та сміливо. Дуже благотворно на любовній удачі, самопочутті та настрої позначаться переїзди, подорожі та зміна обстановки. Не виключено, що наступного тижня Водолії отримають звістку від колишньої другої половинки.
Риби
Зараз цим людям допомагають Меркурій та Венера, проте їхньої енергії може не вистачити, тож доведеться шукати сили в собі. Вони знадобляться як для підтримки теплих сімейних стосунків, так і для пошуку нового кохання. Настав час розкрити світові всі свої найкращі риси характеру.