Любовний гороскоп на тиждень з 27 червня по 3 липня 2022 року

Цей тиждень не можна назвати часом кохання, адже воно буде досить непростим для амурних справ.

Найкорисніші рекомендації астрологів на даний період допоможе вам зберегти та примножити свою любовну удачу.

Овен
Овнам для успіхів у коханні необхідно змінити трохи обстановку, підняти собі настрій та спробувати перезавантажити своє життя. Наступний тиждень стане напруженим часом для багатьох Овнів, які перебувають у стосунках. На стику червня та липня очікується низка труднощів у особистому житті, які можуть призвести до серйозних конфліктів та навіть розриву. Потрібно просто не перегинати ціпок у спірних ситуаціях, навчитися йти назустріч.
Телець
Закохані Тельці зможуть знайти спосіб зізнатися у почуттях. Вони зможуть знайти кохання, якщо будуть сміливішими і чеснішими до самих себе. Не треба боятися відмови, бо в ньому немає нічого страшного. Подобатися всім без винятку неможливо. Також зірки та планети хочуть, щоб Тельці подолали образу та негатив.
Близнюки
У майбутні сім днів представникам цього Знаку потрібно повірити в себе, що миттєво підвищить їхню привабливість в очах інших. Через Нептун у ретро-фазі можуть з’явитися нові вороги.

Рак
Представникам цього Знаку варто почати активний спосіб життя. Ймовірно, Ракам захочеться частіше проводити час поза домом та заводити знайомства з протилежною статтю. Однак поки що гороскоп не обіцяє серйозних відносин і грандіозних змін в особистому житті. Зате можна фліртувати, ходити на побачення та отримувати задоволення від простого спілкування. Сімейним раку варто бути добрішим при спілкуванні з коханою людиною, щоб уникнути сварок.
Лев
Левам цього тижня варто користуватися талісманами кохання, оскільки становище нічних світил не найвдаліше для побачень та знайомств, а також для збереження балансу у вже створених відносинах. У цей час Львів не очікують на доленосні зустрічі, які змінили б їхнє життя. Астрологи радять тимчасово призупинити активність у любовній сфері, сфокусувавшись на справах, роботі, саморозвитку.
Діва
Дівам варто уникати спілкування зі Знаками Зодіаку, які мають негативну енергетику.
Інакше це залишить неприємні враження і змусить Дев перестати вірити у щиру любов. Тим, хто полягає в парі, необхідно нагадати другій половинці про свої почуття і краще зробити це красиво і романтично. Улюблена людина обов’язково оцінить такий порив.
Терези
У Терезів цього тижня можливе кохання з першого погляду. Вільним людям цього Знака краще не поспішати з рішеннями і насолодитися поточним моментом. Невідповідно закоханим Терезам доведеться доводити свої почуття, оскільки інша людина може засумніватися в їхній щирості. Однак не потрібно робити героїчні вчинки — краще просто приділити більше уваги, бути щирими.
Скорпіон
Скорпіонам для успіхів у коханні знадобиться гарний настрій та міцне здоров’я. Домогтися другого їм допоможуть спеціальні симоронські ритуали, а також підвищена активність. У вже побудованих відносинах Скорпіони можуть зіткнутися з випробуваннями, проте за підсумком вони все ж таки позбудуться негараздів і чорної смуги. Самотні люди цього Знака з високою ймовірністю заведуть приємне знайомство наприкінці тижня. У майбутньому воно може перерости у серйозні стосунки.

Стрілець
Закохані Стрільці зможуть наважитися на сміливе зізнання. Загалом відносини зараз більше залежатимуть саме від їхніх кроків та дій. У спілкуванні з людьми важливо остерігатися маніпуляторів. Якщо закохатися в таку людину. Він може вичавити всі соки зі Стрільця, а потім просто зникнути. Тут важливо пам’ятати про великі слова про те, що «краще бути одному, ніж разом із будь-ким».
Козеріг
У Козерогів у вівторок та середу можливі сильні сварки з другою половинкою. Раніше ми розповідали про те, як не приймати негатив на себе та швидко відновитися після неприємної розмови. У травні Венера стане головним помічником у вирішенні особистих проблем Терезів. Потрібно не боятися вибачатися за свої вчинки. Також важливо не звинувачувати у всьому партнера. Потрібно дбати про другу половинку та про близьких.

Водолій
Не виключено, що самотні Водолії почують у період з 27 червня по 3 липня щире освідчення. Втім, астрологи радять надати таким відносинам шанс. Тим же, хто вже перебуває у стосунках, астрологи рекомендують спробувати посилити духовний зв’язок із коханою людиною. Це найкращий момент для того, щоб побути поряд з тим, хто дорогий серцю. Водоліям не бажано залишати поза увагою другу половинку.
Риби
Риби зможуть змінити свою долю. Важливу роль у цьому відіграють близькі люди та друга половинка. Важливо звертатися до них за порадами та підтримкою. Астрологи радять Рибам у ці сім днів частіше покладатися на інтуїцію. Одинакам можна проводити більше часу в компанії з протилежною статтю та заводити знайомства в соціальних мережах.