Любовний гороскоп на тиждень з 4 по 10 липня 2022 року

Липень — час тепла та кохання.

Найкорисніші рекомендації астрологів на цей тиждень допоможуть вам провести ці сім днів з користю – знайти нове кохання або зміцнити вже існуючі стосунки.

Овен
Вплив планет та зірки благотворно позначиться на особистому житті Овнів. Багато хто зможе знайти другу половинку, спланувати весілля або дізнатися про поповнення у сім’ї. Астрологи вважають, що самотнім Овнам варто пам’ятати про важливість своєї впевненості. Це допоможе заводити нові знайомства з протилежною статтю та не боятися відмови.
Телець
Тільці можуть сміливо сфокусувати свою увагу на пошуках другої половинки. Робити це краще так, щоб не заважати робочому процесу та не відволікатися від стандартних справ та турбот. Наприклад, можна спробувати створити анкету на сайті знайомств або спробувати пофліртувати з кимось у соціальних мережах. Щоб досягти гармонії у вже існуючих відносинах, можна скористатися порадами екстрасенсів. Важливо виявляти більше піклування до близьких.
Близнюки
Астрологи радять представникам цього Знаку розпочати вести активний спосіб життя. Потрібно більше проводити часу поза домом та заводити знайомства з протилежною статтю. Для зміцнення любові або її успішного пошуку варто жити за законами Всесвіту. Гороскоп обіцяє серйозні зміни в особистому житті, але поки що вони можуть не наступити. Сімейним Близнюкам варто бути уважнішими при спілкуванні з партнером, щоб ненароком його не образити.

Рак
Ракам для того, щоб утримати поряд із собою любовний успіх, варто перестати вимовляти фрази, що вбивають щастя. У цей час на багатьох людей цього Знака чекає доленосна зустріч, яка змінить їхнє життя в майбутньому. Що саме це буде за зустріч, поки не ясно, але в майбутньому нова людина змусить Раков повірити у щиру любов, дружбу. Тим, хто перебуває у парі, необхідно нагадати другій половинці про свої почуття. Зробити це можна як позапланового подарунка.
Лев
Левам астрологи в першу чергу радять позбутися енергетичних дірок. Це буде вдалий тиждень для романтики та флірту, на які потрібно багато енергії та сил. Не виключено, що багато Левів будуть сильно зайняті роботою та справами, тому часу на кохання не залишиться. Добре, що закоханим Левам не потрібно буде доводити свої почуття, тому що друга половинка не сумніватиметься в їхній щирості.
Діва
Дівам не потрібно робити героїчних вчинків заради кохання. Овчинка вичинки не варта, оскільки Меркурій у занепаді та Нептун ретрограден. Зараз корисно відпочиватиме, набиратиметься сил, медитуватиме, гулятиме. Словом, потрібно робити все те, що допоможе розслабитися та змінити обстановку. Кохання відійде на другий план. Найголовніше в період з 4 по 10 липня – справи вдома, а також здоров’я.
Терези
Для Терезів липень загалом і майбутній тиждень зокрема обіцяють бути насиченими удачею. Це допоможе Терезам стати успішніше в коханні, зустрічати на своєму шляху більше приємних людей. Тиждень ідеально підходить для флірту та нових знайомств.
Скорпіон
В особистому житті Скорпіони можуть зіткнутися із випробуваннями. Астрологи вважають, що доведеться часто зустрічатися із сильною конкуренцією у боротьбі за увагу протилежної статі. Якщо цього тижня Скорпіони зможуть завести приємне знайомство, воно може перерости у серйозні стосунки в найближчому майбутньому. Представники цього проникливого Знака, які перебувають у стосунках, можуть поставити любов до тимчасової паузи, якщо відчують, що їх обманюють.

Стрілець
Стрільці мають багато нових знайомств у ці сім днів. Перед початком нових відносин краще перевірити любовну сумісність, ніж наробити помилок у майбутньому. У тих, хто вже перебуває у стосунках, не обійдеться без сварок із коханою людиною. Можливо, Стрільцям варто вибачитися за свої вчинки. Якщо щось піде не так, не варто відразу у всьому звинувачувати партнера.
Козеріг
Самотні Козероги можуть почути щире освідчення в коханні, але, на жаль, можуть зовсім не зацікавитися цією людиною. Втім, астрологи радять надати новим відносинам шанс. Щоб було простіше спілкуватися з протилежною статтю та фліртувати, важливо боротися зі стресом, що отримується на роботі.

Водолій
Водолії відносяться до найзарозуміліших і гордих Знаків Зодіаку. За такого підходу в коханні не варто чекати якихось хороших результатів. Навіть найміцніші стосунки можуть зруйнуватися, якщо давати своїй гордості можливість виявлятися цього тижня. Щоб подобатися людям і зберігати стосунки сильними та сприятливими, астрологи радять Водоліям бути поступливішими, простішими, добрішими і меншими.
Риби
Рибам потрібно перестати переживати за дрібницями. Оптимістичний настрій допоможе цим людям справляти максимально гарне враження на оточуючих. Це буде ідеальний тиждень для флірту, пошуків кохання, знайомств та романтики.