Любовний гороскоп на тиждень з 7 по 13 вересня 2020: всі знаки зодіаку

Прожити цей тиждень по інерції не вийде – події в самих різних сферах життя будуть стрімко змінюватися.

Астрологи радять контролювати свої емоції: може здатися, що з особистим життям до образливого не щастить, але насправді це звичайне невідповідність реальності і бажань.

Овен
Цей тиждень обіцяє подарувати закоханим Овнам надію на здійснення бажань: високі шанси, що пасія проявить відповідні почуття або як мінімум перестане говорити туманними натяками і розставить всі крапки над i. Сімейним представникам Знака астрологи радять взяти ініціативу в свої руки – організувати побачення або запропонувати обговорити проблеми в стосунках, – інакше можливість домогтися того, про що давно мріялося, пропаде даремно. Варто бути наполегливішими і не упускати своє щастя з рук.
Телець
Одиноким Тельцям зірки поспішають подарувати початок відносин, які виявляться дуже вигідними в чуттєвому, духовному і матеріальному плані. Є ймовірність, що з цією людиною вийде організувати успішний комерційний проект чи досягти якоїсь фінансової мети. Окільцьовані Тельці повинні уникати суперечок, особливо на підвищених тонах. Будь-яка спроба переконати партнера у своїй правоті швидко переросте в перепалку з образами, і вибудувати конструктивний діалог не вийде аж до жовтня.
Близнюки
Любовний гороскоп попереджає Близнюків: тиждень принесе щось несподіване. Хтось, пов’язаний із Близнюками по лінії серця, приємно їх здивує. Можливо, зірки натякають на дорогий подарунок, позитивні емоції або шокуючі новини. Так чи інакше, це змусить Близнюків здивуватися і засяяв від радості. Найголовніше – приділити партнеру, в тому числі і потенційному, трохи більше уваги, ніж зазвичай: тиждень відмінно підходить для теплого спілкування. Поруч з другою половинкою можна отримати заряд енергії на два тижні вперед.
рак
Самотні Раки на цьому тижні підпустять до себе кого-то тільки в екстреному випадку – наприклад, якщо у них немає моральних сил далі нести тягар самотності. Якщо такий потреби немає, астрологи радять не реагувати на чужі залицяння – це не принесе нічого путнього. Закоханим Ракам належить розкривати свої таланти через любов, спільні творчі заняття або навіть через суперечки, в яких, як відомо, народжується істина. Однак слід уникати взаємних образ: вони довго не забудуться.

Лев
Якщо Леви чогось давно чекають в любові, на цьому тижні вони цього дочекаються. З понеділка події почнуть розвиватися в позитивному ключі, тому Леви, які сподівалися зустріти свого ідеального партнера, можуть викликати перспективні відносини. А ті Леви, що перебували в очікуванні уваги і серйозних кроків від коханих, можуть розраховувати на них. Цей тиждень – час великих любовних змін, коли гороскоп указує на можливість позитивних змін в особистому житті.
Діва
Вільних Дев зірки можуть звести з тим, з ким у них ідеальна астрологічна сумісність. Ця людина обіцяє подарувати особистісні відкриття, внутрішню гармонію і надії на щасливе майбутнє. Дівам, у яких вже є супутник життя, експерти радять: пам’ятайте, що зараз компроміс і терпіння – найвірніший спосіб дій, а закиди і критика здатні зруйнувати навіть найміцніші стосунки. Відповідно, рекомендується тримати партнера в тонусі, дивувати його і уникати суперечок.
Терези
Наступний тиждень може стати досить важкою, особливо для Терезів, які на даний момент знаходяться в невизначеності. Зірки вказують на небезпеку появи розлучниці або конкурента в любові. Чи зверне партнер Терезів увагу на нового претендента, залежить багато в чому від того, чи отримує він досить тепла і ласки в стосунках. У момент кульмінації конфлікту Терезам необхідно проявити максимум стриманості: будь-який ревнивий докір збільшить прірву непорозуміння.
Скорпіон
Скорпіонам, натхненним енергією планет, на цьому тижні раптом захочеться створити сім’ю, а тому на якийсь час на перше місце вийде особисте життя і, якщо це необхідно, усвідомлений вибір партнера, морально готового до серйозних стосунків. Скорпіонам, які вже створили сім’ю, астрологи радять спільно з другою половинкою знайти заняття, якими вони разом ще не займалися, – це допоможе розкрити творчий і чуттєвий потенціал.
Стрілець
Тиждень з 7 по 13 вересня – відмінний час для Стрільців. Тим, у кого є партнер, зірки пропонують насолоджуватися ідилією в стосунках з другою половинкою. Це час взаємних поступок, тихого щастя і спільних планів. Фантазувати і мріяти про щасливе життя разом з коханою людиною буде легко і приємно. Більш того, мрії, якими б вони не здавалися фантастичними, згодом здатні втілитися в життя. Одиноким Стрільцям також не варто залишатися осторонь: ніякі труднощі тижні не зможуть позбавити їх права на щастя.

Козеріг
Одиноким Козерогам зірки обіцяють знайомство, яке змінить їх, як не змінювало до цього жодне почуття. Цілком можливо, що під дією сильних емоцій прийде переоцінка цінностей. Нові відносини збагатять не тільки в емоційному, а й моральному плані. Щасливі в шлюбі Козероги повинні приготуватися до того, що на цьому тижні відбудеться багато розмов, які вони давно уникали. Не варто бунтувати: зараз куди важливіше зробити все, щоб кохана людина побачив вашу зацікавленість у вирішенні спільних проблем.
Водолій
На цьому тижні Водолії відчують сильну тягу до затишного сімейного дозвілля, і астрологи радять не стримувати свої пориви. Якщо є кохана людина, варто провести з ним якомога більше затишних вечорів. Спілкуйтеся багато, наскільки вистачить сил, – можна навіть безперервно. А в якості романтичних інструментів потрібні хороші фільми, теплий плед, приємні напої і романтична музика. Тим, хто поки знаходиться в пошуку, слід придивитися до близького оточення: є ймовірність, що дружба переросте в щось більше.
риби
Вільних Риб на початку вересня чекає реальний або віртуальний роман – з тим, хто вже давно привертає увагу на роботі або з ким з обов’язку служби зведе доля. Такий тандем дозволить знайти один в одному точку опори, наповнитися силами і спалахнути зовсім новими цілями. Сімейних представників Знака чекає тиждень пристрасті і незвичайних відкриттів. У розмовах на відверті теми кохана людина розкриє таємниці своєї душі, які до цього приховував.