Любовний гороскоп на тиждень з 8 по 14 серпня 2022 року

Кохання править світом. Вона є найважливішим компонентом щастя, тому тим, хто знає, як залишатися щасливим у коханні, живеться легко.

Щотижневий любовний гороскоп допоможе кожному здобути щастя в амурній сфері з 8 по 14 серпня.

Овен
Овнам варто бути обережнішими в цей час, оскільки великий ризик прийняти неправильне рішення. Потрібно двічі подумати, перш ніж визнаватись комусь у почуттях. Так, Овни ставляться до найемоційніших знаків Зодіаку, але якщо зараз дати волю почуттям, можна наламати дров і наробити цілу купу помилок. Перед кожним важливим кроком у коханні важливо двічі подумати, щоб не довелося потім шкодувати про вчинене.
Телець
Тільцям у період з 8 по 14 серпня вдасться не лише знайти нову людину для стосунків, а й повністю розлюбити того, кого вони любили у минулому. Для тих, хто перебуває у постійних відносинах, тиждень видасться дуже успішним. Це буде час зближення, переведення відносин на новий раніше недосяжний рівень. Тільці отримають підтримку зірок та планет.
Близнюки
У Близнюків суттєво зросте чарівність та харизма, особливо після активізації Меркурія 11 серпня. Їм варто використовувати цей час для знайомств та формування нових відносин. Важливо лише пам’ятати про перевірку сумісності. Разом з другою половинкою можна сміливо обговорювати питання, що хвилюють, будувати плани. Вільним Близнюкам варто частіше ходити на побачення, експериментувати, але при цьому контролювати процес.

Рак
Єдине випробування, з яким зіткнуться сімейні Раки – це сумніви та невпевненість партнера. Зараз важливо підтримувати кохану людину, а не докоряти її за внутрішні проблеми. Астрологи вважають, що Раки можуть почати отримувати від Всесвіту корисні підказки. Внутрішній голос буде дуже важливим.
Лев
Левам нічні світила допоможуть розв’язати кармічні вузли, якщо такі є. Незважаючи на посилений вплив Венери, успіх буде посміхатися Левам лише в деяких аспектах. З 11 числа все зміниться на краще через сильний Меркурій, але навіть у цьому випадку не варто ставити свої цілі вище за цілі партнера. Астрологи радять зробити все можливе заради коханої людини, щоб її мрії здійснилися.
Діва
Дівам буде потрібно дещиця романтики, щоб сімейне життя налагодилося. Улюблену людину можна і потрібно носити на руках. Головне – не давати порожніх обіцянок. Потрібно ділитися щастям, говорити про приємні речі, дарувати подарунки.
Терези
Терези можуть сміливо освідчуватися в коханні. І робити це потрібно яскраво, голосно та красиво. Це дуже вдалий тиждень для зміцнення вже наявних стосунків та повернення колишніх почуттів, а також для пошуків другої половинки. Щоб отримати удачу в амурних справах, потрібно навчитися отримувати задоволення від цього моменту.
Скорпіон
Скорпіонів чекає не найпростіший тиждень у любовному плані. Астрологи радять убезпечити свої стосунки від впливу оточуючих. Не треба нікому не розповідати про спільні плани. Будучи найромантичнішими та люблячими людьми за Знаком Зодіаку, Скорпіони зможуть зробити своє життя та життя своєї другої половинки кращим. Усім, хто поки що самотній, потрібно продовжувати шукати кохання, незважаючи на труднощі.

Стрілець
Стрільці мають багато можливостей для початку нових відносин і для успішних знайомств. Якщо цього тижня почнеться щось серйозне, краще спочатку перевірити, чи має якесь майбутнє. Усім, хто вже перебуває у стосунках, астрологи радять м’яко діяти. Замість грубої сили та тиску важливо використовувати свій дар переконання, красномовство. Бажано показувати кохання, дарувати компліменти другій половинці.
Козеріг
У Козерогів може значно зрости емпатія. Зараз краще більше часу думати про себе коханих, а не про оточуючих. Виняток становить лише друга половинка, діти та родичі. Астрологи радять не боятися розповідати про свої секрети коханій людині.

Водолій
Водолії, будучи одними з найбільш ревнивих знаків Зодіаку, цього тижня можуть подолати це почуття і перемогти його. Це благотворно позначиться на шлюбі та стосунках. Самотні Водолії зможуть дуже ефектно заявити про себе. Нові знайомства будуть корисними на початку та наприкінці тижня, коли енергетика Меркурія стане потужнішою. Це ідеальний час для флірту та романтики.
Риби
Риби на початку тижня можуть мати деякі розбіжності в любові і в сімейному житті в цілому. З’ясування стосунків та обговорення спільного майбутнього з партнером не вирішать проблем. Зараз у коханні нема чого нервувати і квапити події. Це стосується як тих, хто вже перебуває у відносинах, так і самотніх риб, які перебувають у активному пошуку.