Меблі по фен-шуй: які кольори вибрати, щоб залучити позитивну енергію до будинку

У фен-шуй величезне значення відіграє те, які меблі ви вибираєте для свого будинку. Найважливіший параметр – її колір.

Експерти в цій галузі розповіли про те, які меблі кольору підійдуть для вашої спальні, вітальні, дитячої або кухні.

Меблі якого кольору будуть зайвими
Червоний. Червоні меблі – це точно не найкращий варіант, особливо для дому. В офісі це ще може хоч якось зіграти вам на руку, але не в рідних стінах. Червоний колір дуже сильний і підвищує мотивацію, але також посилює емоційне тло. Це не дає можливості нормально відпочивати та відновлювати свої сили. Експерти зазначають, що червоні меблі в будинку можуть стати джерелом агресії та надмірної емоційності. Вдома потрібно відпочивати та розслаблятися, тому загалом присутність червоних відтінків краще мінімізувати.
Інші кольори не такі небезпечні, але тут важливо пам’ятати про один дуже важливий момент. Навіть якщо колір з погляду фен-шуй є дуже сприятливим або нейтральним, але вас він дратує, це нічого хорошого не приведе. Щоразу, коли ви вибираєте колір для того чи іншого елемента меблів, намагайтеся пам’ятати і про свої особисті уподобання.

Найкращі кольори для меблів
Щодо нейтральні кольори типу сірого та чорного — це ідеальний варіант для тих, кому потрібне універсальне рішення. Меблі таких відтінків не принесуть вам негативу. Вона буде максимально спокійною, її присутність вас не турбуватиме. Вибирайте сірі або чорні меблі в тих випадках, якщо ви не знаєте, що саме вам необхідно, але ухвалити рішення потрібно максимально швидко. Так ви точно не помилитеся.
Сині меблі. Сині меблі будуть корисними для тих, хто багато працює інтелектуально і розмірковує на різні важливі теми. Жодних проблем вона не принесе, але її точно краще не ставити в спальні. Там потрібно уникати думок про роботу та справи.
Білі меблі. Багато хто помилково вважає, що білий колір має нейтральну енергетику, проте, це не так. Білі меблі будуть універсальним рішенням для будь-якого приміщення, де прийнято збиратися разом всією родиною. Наприклад, дуже гарний вибір для білих елементів меблів – кухня, на якій люди постійно спілкуються та діляться емоціями. Її краще не ставити в робочому кабінеті, тому що в такому випадку буде важче зосередитися.
Зелені меблі. Це чудовий вибір для людей, які багато працюють фізично. Наприклад, зелені меблі багато експертів у галузі фен-шуй рекомендують купувати спортсменам. Цей відтінок допомагає відпочивати, розслаблятися, відновлювати тонус м’язів.
Сині меблі. Якщо ваша робота або життя в цілому насичені постійними стресами, сварками та нервами, то вам обов’язково знадобляться меблі блакитного кольору. Цей відтінок допомагає заспокоїтись. У поєднанні із чорними елементами декору ефект буде ще позитивнішим.

Бірюзові елементи декору. Відмінним варіантом будуть бірюзові меблі, тому що цей відтінок містить у собі зелений та блакитний. Так ви зможете відпочивати і фізично, і емоційно, відновлюючись повністю в найкоротший термін.
Жовті меблі — чудовий вибір для дитячої кімнати. Цей відтінок підвищує настрій, надає дитині оптимізм і допомагає краще впоратися із труднощами. Подібний ефект цей відтінок справляє і дорослих людей. Це добрий варіант для кухні.
Помаранчевий меблі. Помаранчевий відтінок є ідеальним для творчих людей. Такі меблі можна ставити у будь-якому приміщенні. Енергетика цього кольору дуже творча і не приносить жодних проблем.
Фіолетові меблі. Візуально цей колір сприймається не дуже добре, але якщо на ваших меблях будуть якісь окремі візерунки або вставки з фіолетовим відтінком, це благотворно вплине на розвиток вашої інтуїції та екстрасенсорних здібностей.