Мільйони Netflix: названі найбільш високооплачувані актори

Журнал Forbes опублікував список найбільш високооплачуваних акторів-чоловіків 2020 року, очолив який Дуейн «Скеля» Джонсон. Примітно, що більше чверті загального заробітку першої десятки топа артистам принесло співробітництво з Netflix.

 

Видання Forbes представило список найбільш високооплачуваних акторів-чоловіків 2020 року. В цілому перша десятка рейтингу заробила $ 545,5 млн на період з 1 червня 2019 го по 1 червня 2020 го. При складанні списку враховувалася виручка без вирахування податків, гонорарів агентам, менеджерам і юристам.
Очолив топ Дуейн «Скеля» Джонсон, який заробив за звітний період $ 87,5 млн.
Раніше колишній спортсмен і з недавніх пір співвласник ліги з американського футболу також потрапив в десятку найбільш високооплачуваних зірок 2020 року версією Forbes. Джонсон заробив $ 23,5 млн тільки за один майбутній фільм Netflix «Червоне повідомлення», крім того, відмінні фінансові результати показав його спільний проект з виробником спортивного одягу і взуття Under Armour.

На другій сходинці розташувався Райан Рейнольдс – $ 71,5 млн. Понад $ 40 млн зірці «Дедпула» принесли «Примарна шістка» Netflix і все той же «Червоне повідомлення». Примітно, що в минулому місяці стрімінговий сервіс, спрацьований з актором, заявив про готовність зняти його в ще одному своєму проекті.
Третім став Марк Уолберг, річна виручка якого склала $ 58 млн. Нещодавно на Netflix вийшов бойовик «Правосуддя Спенсера» з ним в головній ролі, який згодом став третьою за популярністю оригінальної стрічкою сервісу.
Прямо слідом за топ-3 фінішував Бен Аффлек – $ 55 млн. У 2020-му лауреат премії Американської кіноакадемії, зокрема, нагадав про себе фільмами «Поза грою» Warner Bros. і «Останнє, чого він хотів» Netflix. П’яте місце зайняв партнер «Скелі» по «Форсажу» (швидше за все, вже колишній – з огляду на їх розбіжності) Вин Дизель. Він, до речі, при певному збігу обставин міг виявитися і набагато вище в рейтингу, але цьому перешкодила пандемія: через COVID-19 прем’єру черговий частини гоночної серії перенесли на наступний рік, в результаті чого він недорахувався значної бекенд-зарплати (зате вона допоможе йому сильніше виступити в рейтингу 2021-го).
Шосту-десяту позиції між собою поділили відповідно представник Боллівуду Акшай Кумар ($ 48,5 млн), творець бродвейських мюзиклів «На висотах» і «Гамільтон» Лін-Мануель Міранда (45,5 млн), Вілл Сміт (44,5 млн), Адам Сендлер (41 млн) і Джекі Чан (40 млн).

Укладачі списку особливо відзначили вплив гонорарів Netflix на виручку представників рейтингу. Так, із загального доходу першої десятки більш чверті – гроші стрімінгового сервісу. Сильніше за інших від угоди c потоковим гігантом виграв Сендлер, кар’єрний пік якого, здавалося, був пройдений ще кілька десятиліть тому. Однак за минулий рік актор, по-перше, здивував багатьох відмінною роллю в кримінальній драмі «Неограновані коштовності» (її дистриб’ютором виступив Netflix), яка принесла акторові $ 5 млн, – а по-друге, отримав 31 млн (приблизно 75% від загальної річної виручки) в рамках підписаного ще в 2014-му угоди на суму в 250 млн. користувачів Netflix витратили понад 2 млрд (!) годин на перегляд проектів з його участю. І вже в цьому січні стрімінг уклав з ним ще одну угоду – на ще більшу суму.
Milʹyony Netflix: nazvani naybilʹsh vysokooplachuvani a