Місячний день сьогодні 16 липня 2020 року

Місячна енергетика часто підносить нам сюрпризи. Щоб вони були позитивними, варто слідувати порадам астрологів, зібраним в місячному календарі. Вони допоможуть прожити цей четвер без проблем і негараздів.

Фаза Місяця: сьогодні розпочнеться 25 місячний день, якому судилося пройти під егідою Близнюків. Місяць перейде під вплив стихії Повітря, так що можна очікувати неприємностей у всіх сферах. Пов’язано це з тим, що наші очікування не будуть збігатися з дійсністю.

Магнітні бурі 16 липня: магнітосфера Землі знаходиться в спокійному стані, спалахів на Сонці помічено не було.
Що принесе удачу сьогодні
незаплановані покупки;
самостійність;
активність, життя в русі;
шанобливе поведінку;
прості справи.
Що відлякає успіх в цей день
перевтома;
агресія;
необачність.
Домашні справи за місячним календарем
Якщо ви не знаєте, куди краще застосувати життєву енергію в цей день, то краще не витрачати її на домашні справи, прибирання або ремонт. Є ймовірність зіткнутися з проблемами і не знайти для них рішення. Астрологи радять неодмінно винести сміття з хати. В цілому ж дня можна витратити на різні справи, а вдома спокійно і розмірено відпочити від роботи.

Що надіти в цей четвер
У цей день важливо боротися з бар’єрами у свідомості, а правильний зовнішній вигляд стане в цьому кращим помічником. Корисно буде носити одяг синього, фіолетового, жовтого кольорів, комбінуючи ці кольори з чорним. Краще вдягати щось нове. Старі речі не дадуть відчути себе на висоті.

Це час натуральних тканин, а також талісманів з дерева, вовни та інших природних матеріалів. Прикраси з металів краще не носити. Виняток можуть скласти вироби зі срібла, адже вони мають потужний захисною дією, що в такий день, як сьогодні, точно не буде зайвим.

Фінанси і робота в 25 місячний день
Слабка Місяць у Близнюках негативно позначається не тільки на працездатності, але і на уважності. Цього четверга сил буде мало, тому астрологи не рекомендують завантажувати себе справами під зав’язку і сильно перевтомлюватися. Краще сфокусуватися на чомусь простому і повсякденному.
Фінансові операції краще теж не проводити. Потрібно відмовитися від покупок, особливо незапланованих. Якщо захочеться порадувати себе чимось ввечері після роботи, то нехай це буде спільний похід з друзями в якесь цікаве місце. Також бажано не давати і не брати грошей у борг. Це може бути небезпечним.
Любов і відносини 16 липня
У цей день варто бути гранично уважними до оточуючих людей. Не можна довіряти кому попало, оскільки можливі обман і удавання. Нові знайомства краще тимчасово відкласти, але якщо у вашому житті все ж з’явиться нова людина, краще поки йому не довіряти.
Всім, хто перебуває у відносинах або навіть в шлюбі, астрологи радять прислухатися один до одного. Не варто ображати один одного словом і ділом. Краще спокійно вирішувати кожну проблему. Якщо день вийде напруженим, можна відпочити порізно – сходити до батьків, зустрітися кожному зі своїми друзями або просто розійтися по кімнатах і зайнятися особистими справами.

Настрій і здоров’я за місячним календарем
Цього четверга удача буде на боці людей, які звикли не дивитися на світ крізь рожеві окуляри, а об’єктивно оцінювати все, що відбувається. Також астрологи радять не засмучуватися через дрібниці.
Впевненість доведеться культивувати в собі самостійно. У цьому вам допоможуть помірні фізичні навантаження, прогулянки, свіже повітря. Навіть легка зарядка допоможе швидше включитися в роботу.