Місячний день сьогодні 17 липня 2020 року

П’ятниця пройде під егідою місячних близнюків – сузір’я особливого енергетичного впливу.

Щоб правильно розпорядитися цим унікальним днем, радимо прислухатися до підказок астрологів.

За прогнозами астрологів, сьогодні буде складно налаштуватися на виконання повсякденних справ. Але це не привід для самокритики – просто дозвольте собі знизити швидкість, вловити місячний ритм. День налаштовує на неспішні роздуми: про близьких і далеких перспективах, про життєві цілі і своє ставлення до подій. І сьогодні це будуть не просто пусті мрії – з них можна витягти конкретну користь.
Фаза Місяця: 25-26 місячна доба. Закінчити робочий тиждень з вогником не вийде: вплив спадної Місяця в Близнюках розпалює запал і зайве зарозумілість, що може привести до імпульсивних вчинків. А ще багатьох наздожене карма – Місяць хоч і метафорично, але змусить поплатитися за старі помилки, нечесні ігри та порушення правил.
Магнітні бурі: можливе легке обурення магнітосфери. Постарайтеся не перевтомлюватися і більше часу залишити на відпочинок.

Сприятливі справи 17 липня:
зустрічі з друзями і однодумцями;
духовні практики, самопізнання;
інтелектуальні розваги;
просування своїх ідей;
позики і дача грошей у борг.
Небезпеки і ризики 17 липня:
кардинальні зміни в житті (зміна роботи, місця проживання);
втечу від проблем;
сумніву в собі і своїх близьких, сварки;
програмування себе на негатив.
монотонна робота.
Домашні справи при Місяці в Близнюках
Поточні добу наповнені енергією дії, яку можна успішно вкласти в домашні справи. Якщо ви відчуєте прилив сил і у вас буде час на генеральне прибирання, астрологи радять не відкладати приведення будинку в порядок. Корисно буде провітрити приміщення, розібрати завали книг і викинути непотрібні речі.
Зовнішній вигляд за місячним календарем
Місяць у Близнюках – відмінний час для проведення експериментів. Сьогодні буде ефективна турбота про зовнішність, привабливості та енергетиці. Хорошу допомогу в цьому нададуть духовні практики, косметичні процедури, а також елегантний наряд, виконаний в гармонійній палітрі і доповнений прикрасами з золота.
Робота і гроші в п’ятницю
Боротьба за місце під сонцем йде в минуле. Звільниться час для творчості і просування своїх ідей. Разом з цим випаде шанс істотно поліпшити матеріальне становище. У фінансовій сфері включаються активні енергії: корисно буде займатися грошима, щоб відкрити і посилити їх потік – наприклад, переглянути тижневий бюджет, перерахувати в гаманці купюри, обов’язково щось відкласти на розваги. Постарайтеся чітко сформулювати бажання підвищити доходи і подумки побачити бажаний результат.

Любов і відносини сьогодні
У відносинах з близькими людьми місячні Близнюки обіцяють гармонію. Не виключено, що належить стати надійною опорою для коханої людини або старого друга. Можливо, доведеться взяти на себе чужі проблеми. День сприятливий для зміцнення відносин, неочікуваних вчинків, визнань і незвичайних романтичних побачень. Однак є ймовірність необачних рішень і подружніх зрад. Людям, які перебувають в серйозних відносинах, бажано проявити пильність: це стосується як своєї поведінки, так і поведінки коханої людини.
Настрій і здоров’я 17 липня
День віщує хвилини нестабільного настрою і невпевненості. Щоб рухатися далі, багато доведеться подолати на рівні підсвідомості. Місячні Близнюки допоможуть виявити вкорінені шаблони і блоки свідомості, які тягнуться з минулого і заважають рухатися в майбутнє. Важливо прислухатися до інтуїції, не залишати без уваги свої передчуття і аналізувати сни.
Самопочуття буде в повному порядку, якщо розумно чергувати роботу і відпочинок. Експерти радять утриматися від екстремальних розваг, особливо пов’язаних з водою. Потрібна обережність при купанні. Почуття небезпеки під впливом Близнюків буде притуплено.