Місячний день сьогодні 23 червня 2020 року

Досягнувши мети, ми сміємося над сумнівами, які охопили нас на початку шляху. Астрологи радять пам’ятати про це сьогодні, адже страхів і сумнівів буде більше, ніж зазвичай. Причина – Місяць у Раку, що підсилює внутрішню тривогу.

Сьогодні Місяць продовжить шлях по сузір’ю Рака, тому всім нам варто уважніше поставитися до енергетики дня. Астрологи впевнені: це буде відмінний день для постановки планів, але не дуже вдалий для тих, кому для успіху потрібен хороший стимул. Для підтримки внутрішньої гармонії доведеться багато працювати. Головне – не піддаватися паніці, якщо щось піде не так, як планувалося: з підтримкою близьких вийде впоратися з будь-якими труднощами.

Фаза Місяця: 2-3 місячну добу. Сьогодні зростаюча Місяць у Раку змушує бути практичніше і підозріліше. Дороговказною зіркою дня стануть матеріальні цілі і особисті ідеали. Це день удачі і другого дихання: винагороджуються колишні зусилля, вірність собі і стійкість у випробуваннях.
Магнітні бурі: магнітосфера буде перебувати в межах норми, тому можна сміливо планувати енерговитратні починання.
Сприятливі справи 23 червня: клопоти по дому; робота над собою; духовні практики; позбавлення від страхів і сумнівів; вдумливий підхід до справи; планування справ.
Небезпеки і ризики 23 червня: кредитування і передача грошей у борг; участь в конфліктах і суперечках; відмова від зобов’язань; взяття на себе відповідальності за вчинки оточуючих.
Домашні справи при Місяці в Раку
У вівторок можна приділити час собі і своїм близьким: влаштуйте скромний сімейна вечеря, при бажанні можна запросити гостей. Підготовка до такої події наповнить будинок позитивною енергією, а спільна трапеза зніме всю напругу, що накопичилася протягом дня.
Робота і гроші у вівторок
Незважаючи на напружену атмосферу доби, велика частина справ увінчається успіхом. Однак важливо не знімати з себе відповідальність і не звинувачувати в своїх неприємностях інших людей. Експерти срадять бути гнучкими, шукати альтернативні шляхи вирішення завдань і залишати те, що не виходить з першої спроби. В іншому дійте за схемою: мінімум ризику, максимум результату.
Достаток грошей багато в чому буде залежати від впевненості в собі. Нервозність і занепокоєння про завтрашній день може відштовхнути удачу і навіть спровокувати збитки.
Зовнішній вигляд за місячним календарем
Сьогодні астрологи радять дозволити собі щось незвичайне з одягу. Якщо ви довгий час дотримувалися класики, то сьогодні можна змінити звичним стандартам і додати в образ трохи романтики і шарму. Але пам’ятайте: нічого не надягайте напоказ – всі деталі вашої зовнішності повинні працювати на вас, на ваш гарний настрій і впевненість в собі.
Любов і відносини сьогодні
Вільним людям Місяць у Раку принесе успіх в любові. Сьогодні можна з легкістю зачарувати будь-якої людини за допомогою довірливої ​​розмови. Причому зовсім не обов’язково лізти в чужу душу, потрібно лише заручитися підтримкою доброзичливістю. А ось в сімейному житті багатьох чекають деякі складності, причиною яких стане зосередженість на своїх почуттях. Постарайтеся знайти баланс у відносинах з коханими, не надто занурюйтесь у власні переживання.
Настрій і здоров’я 23 червня
Протягом дня не нервуйте без діла і навіть у справі. Сьогодні ви відмінно впораєтеся з роллю свого особистого психолога, тому почніть і закінчите день позитивними установками на успіх. Робота над собою відведе від вас будь-які нав’язливі сумніви і страхи. А значить, і з боку здоров’я не буде нічого такого, що могло б зіпсувати життя. І все ж не забувайте про профілактику: пийте більше чистої води, частіше відпочивайте.