Місячний день сьогодні 24 червня 2020 року

Місячна енергетика часто змінює плани людей і відчуває їх на міцність. Пройти ці випробування з найменшими втратами вам допоможе місячний календар. Рекомендації астрологів будуть вкрай корисними в будь-якій сфері життя.

День 24 червня буде дуже сприятливим. Це означає, що в цю середу потрібно якомога більше часу присвячувати важливих справ і завдань вдома і на роботі.

Фаза Місяця: починається 4 місячний день. Перша чверть буде перебувати в Знаку Льва, що дуже позитивно позначиться на енергетиці людей. В цілому це буде дуже позитивний день, так як в цій фазі Місяць відмінно поєднується зі стихією Вогню.
Магнітні бурі 24 червня: магнітних бур сьогодні не очікується.
Що принесе удачу сьогодні
спілкування з позитивними людьми; інт уіція; робота по дому; спілкування з близькими; яскраві вчинки.
Що відлякає успіх в цей день
лінь і прокрастинація; жадібність; приниження інших і піднесення себе.
Домашні справи за місячним календарем
Стихія Вогню допоможе сьогодні процвітати в домашніх справах домогосподаркам і всім, у кого вихідний. У такі дні можна переробити всі справи, встигнути зробити перестановку меблів за правилами фен-шуй, позбутися від мотлоху. Дуже корисно буде створювати будинки нову атмосферу, готувати смачні страви, ошатно одягатися. Корисно в такі дні також купувати нові рослини.

Що надіти сьогодні
Астрологи радять будинку одягатися яскраво і нарядно. При виході на прогулянку або на роботу краще створювати контрастний образ з чорним кольором в якості основи і з дуже яскравими і незвичайними додатковими відтінками. Це допоможе залишатися зібраними і проявляти ініціативу в нових справах, в творчості і креативної діяльності.
Доповнити образ допоможуть прикраси з золота, які ще більше підвищать удачу в амбітних проектах і справах. Позитивно впливати на людей і взаємодіяти з ними допоможуть прикраси зі срібла. Менше втомлюватися допоможуть вироби з платини. Корисно носити з собою або на собі мінерали стихії Вогню: сердолік, янтар, тигрове око, гранат, опал.
Фінанси і робота в 4 місячний день
Це прекрасний день для отримання нових знань, пошуку нових можливостей і постановки нових завдань. Амбітні і цілеспрямовані люди досягнуть успіху більше, ніж надмірно обережні. Корисно буде здійснювати покупки і вкладати кошти в нерухомість. Можна навіть брати для цього кредити або іпотеку.
На роботі і в бізнесі потрібно слідувати покликом серця й інтуїції. Чужі настанови і поради краще тимчасово ігнорувати, але не пропускати повз вуха. У складних справах, що вимагають командної роботи, бажано не принижувати чужих зусиль і не піднімати своїх. Це може коштувати вам поваги колег, партнерів і начальства.

Любов і відносини 24 червня
Любов буде в цей день другорядною сферою, але це не означає, що зірки і Місяць не допоможуть вам в ній досягти успіху. Не варто забувати про обіцянки, дані другій половинці або родичам. Важливо виконувати всі, що ви обіцяли, рівно в строк. Увечері корисно буде проводити час з найближчими людьми.
Це ідеальний день для піднесення подарунків, для любовних зізнань і приємних сюрпризів. Сьогодні є шанс залишитися в пам’яті незнайомої людини, зробивши йому добро. Безкорисливі вчинки істотно підвищать удачу і направлять енергію нічного світила в потрібне русло. Це прекрасний час для спільних справ.
Настрій і здоров’я за місячним календарем
У цей день у більшості людей буде прекрасний настрій. Стихія Вогню і зростання Місяця відмінно впливають на бажання людей робити щось хороше, але не виключено, що хтось своїми діями вас сильно засмутить. В такому випадку не варто відповідати тим же.
Навпаки, астрологи настійно радять діяти так, щоб негативні жести оточуючих не перетворювалися в війну через вашого бажання помститися. Тільки добро може нейтралізувати проблему, що створилася.