Місячний день сьогодні 25 червня 2020 року

Виконати намічені на цей день плани буде простіше, якщо прислухатися до порад астрологів. Рекомендації місячного календаря підкажуть короткий шлях до успіху і допоможуть провести 25 червня продуктивно.

Місяць в сузір’ї Лева, а значить, в ділової та особистому житті можливі несподівані повороти. Кого-то чекає підвищення, а хтось нарешті розтопить лід в натягнутих відносинах. Діяти потрібно сміливо, але не забуваючи про обережність. Ця доба – не найкращий час для ризиків і авантюр: через них шанси на успіх можуть бути невисокі.

Користі буде в рази більше, якщо заздалегідь спланувати свої кроки.
Фаза Місяця: 4-5 місячну добу. Сьогодні з’єднання зростаючого Місяця і Льва закликає до легкості і гармонії. На тлі ретроградного Меркурія можуть відвідати неприємні думки про минуле. Не варто зациклюватися на тимчасові труднощі і підігрівати невпевненість, у всьому є свої плюси – наприклад, отриманий досвід.
Магнітні бурі: метеорологи прогнозують спокійний день. Сонячна активність буде трохи вище норми, тому метеозалежним людям слід більше відпочивати.
Сприятливі справи 25 червня: вирішення спірних питань; розширення кругозору; спілкування з близькими; самовдосконалення; інтелектуальні розваги.
Небезпеки і ризики 25 червня: легковажне ставлення до справ і грошей; відмова від особистого життя на користь кар’єри; небажання вислухати чужу точку зору; зайве самокопання.
Домашні справи при Місяці в Леві
Четвер краще провести за улюбленими заняттями. Не варто змушувати себе робити щось по дому, оскільки це може спровокувати роздратування і, як наслідок, сварки з близькими.

Зовнішній вигляд за місячним календарем
По частині іміджу астрологи радять слідувати своєму смаку, але не нехтувати підказками рідних і близьких. Сьогодні може відмовити почуття міри, особливо в прикрасах і макіяжі. В іншому яскраві фарби піднімуть настрій і привернуть увагу протилежної статі.
Робота і гроші в четвер
Обставини в робочій життя складаються вдало, але не варто брати на себе чужі обов’язки. Головний секрет успіху при Місяці в Леві – вчасно прокинутися, не спізнитися на роботу і не залишати без уваги навіть найдрібніші проблеми. Продуктивність роботи багато в чому буде залежати від цілеспрямованості і правильного взаємодії з колегами. День також принесе вдалий момент для вирішення фінансових питань.
Любов і відносини сьогодні
Прогноз на любов порадує тих, хто давно подумує про шлюб та сім’ю. Настає вдалий час, щоб не просто поліпшити відносини, а направити їх в потрібну сторону. Сьогодні варто очікувати напливу шанувальників. Місячний Лев забезпечить увагу, компліменти і визнання в любові. У такій атмосфері легко впасти в любовну ейфорію і пишатися. Але не варто розслаблятися і бути відвертими зі сторонніми: очікування можуть виявитися невиправданими, а таємниці можуть бути використані проти вас. На радощах можна не помітити ворожий тон людини або чужої заздрісний погляд. Бажано не дражнити оточуючих даремно.

Здоров’я і настрій 25 червня
Місячна енергія ще тільки починає набирати обертів, але і цього буде достатньо, щоб наповнитися силами і провести день активно. Головне, навчитися грамотно розподіляти сили, щоб в кінці дня не звалитися від утоми. Астрологи попереджають, що в запалі активності почуття втоми може притупитися, тому радять не працювати понад норму.