Місяць у Леві 17-18 серпня: що можна робити і що не можна

Місяць у Леві – досить незвичайний час, яке астрологи вважають вдалим для коригування життєвих подій. Тому початок нового тижня символічно може стати початком нового життя.

Вплив Місяця в Леві обіцяє покласти край низці сумнівів і коливань. 17-18 серпня, за прогнозами астрологів, запуститься нова програма, встановиться інший спосіб буття. Процес обіцяє пройти без збоїв, але доведеться відмовитися від чогось звичного. Удача буде супроводжувати тим, хто готовий усвідомлено до цього підійти і активно включитися в роботу, використовуючи всі доступні способи досягнення своїх цілей. Доклавши певних зусиль, вийде взяти реванш і припинити потік невдач.

Що можна робити 17-18 серпня
1 Пробувати себе в чомусь новому. Початок тижня вдало для дрібних цілей, нових звершень і нових справ, які не вимагають підвищеної уваги, «звірячої серйозності» і старанності. Лев – Знак змін, тому під його впливом вдумливі і монотонні заняття можуть швидко втомити і нагнати нудьгу.
2 Налагоджувати зв’язки, зміцнювати авторитет. Енергетика місячного Лева протегує спілкуванню, контактам, знайомствам і розмов тет-а-тет. У понеділок і вівторок нам буде простіше знайти спільну мову з людиною, справити вигідне враження, просунути свої ідеї, отримати визнання. Хтозна, може бути, це ваш шанс зарекомендувати себе перед начальством і піти вгору по кар’єрних сходах.
3 Думати про високий. Впевненість Льва принесе визначеність тим, хто з якоїсь причини зараз знаходиться в підвішеному стані: не вірить в себе, розмірковує про те, чи варто міняти роботу. Кожен зможе знайти для себе мудрий і цінну пораду, якщо приділить більше вільного часу духовних практик і розвитку інтуїції.

4 Діяти по волі натхнення. Якщо ви відчуваєте кризу ідей, вплив Місяця 17-18 серпня багато що змінить – з’явиться багато сміливих планів і благородних цілей. Приступивши до їх реалізації, можна забезпечити собі успіх і знайти інший підхід до звичних справ. Не виключено, що прийде і осяяння, як прискорити шлях до заповітної мрії.
5 Підводити підсумки. Наближається Молодик – період оновлення і нових справ, тому зараз вкрай важливо проаналізувати своє життя і розставити пріоритети. Все зайве, що перекриває шлях новому, має зникнути.
Що може принести неприємності при Місяці в Леві
1 Самотність, сварка з близькими. Щирість, любов, взаємовиручка – 3 кита, на яких ми маємо утриматися 17-18 серпня. Місячний Лев підсилює потребу в спілкуванні, люди стають більш привабливими в очах оточуючих, багатьох починає тягнути на довгі і душевні розмови. Дуже важливо не протистояти цьому.
2 Розмови на особисті теми. Лев – Знак, який часто трапляється в пастки, спритно розставлені пліткарів, лицемірами і шахраями. Не варто ділитися сокровенним з малознайомими людьми, а також «розбовтувати» чужі секрети.
3 Легковажне ставлення до грошей і покупок. У період впливу місячного Лева експерти радять з обережністю займатися фінансовими справами: великий ризик втратити накопичення або стати жертвою маркетингового виверту. Енергетика дня вкрай нестабільна, тому покупки, особливо в кредит, можуть зіштовхнути в фінансову яму.

4 Сумніви в собі. Ми вступаємо в плідний період під керівництвом Льва, який обіцяє світлі і найприємніші зміни. Це дні енергії росту, коли необхідно формувати конкретні плани на осінь, закладати основу майбутніх перемог. Як не дивно, але це може викликати депресивні думки, оголити страхи, викликати почуття втоми, розгубленості або сумнівів. Сама небажана реакція на такі явища – інфантильна: не варто жаліти себе і ховатися від змін.