Місяць у знаках зодіаку: харчування та енергетика нічного світила

Люди, які стежать за своєю фігурою або хочуть скинути зайву вагу, повинні невідступно дотримуватися рекомендацій лікарів та дієтологів.

Також важливо враховувати положення Місяця, оскільки його перебування в тому чи іншому Знаку теж може бути корисним при виборі раціону того чи іншого дня.

Місяць у Овні
У такому положенні нічне світило хоче, щоб ми їли якомога менше «розганяючих» продуктів, що дають силу, енергію. Якщо у такий день багато пити каву та їсти багато фруктів, можна нашкодити організму. Краще їсти менше, але більш важку їжу типу м’яса, горіхів, жирний сир і так далі.
Місяць у Тельці
Поки Місяць перебуває в цьому Знаку, краще додати до раціону легку їжу типу ягід, фруктів, зелені. Також у цей період потрібно більше рухатись, займатися спортом, але без надмірних зусиль — спокійно, розмірено, обережно. Це сприятливі дні для початку дієт.
Місяць у Близнюках
Чудовий день для посилених тренувань. Усі ті, хто багато працював, зможуть цього дня відчути сприятливі зміни у стані тіла та душі. Можна не обмежувати себе у виборі продуктів, але не варто їсти те, від чого з’являється тяжкість у шлунку. Корисною буде білкова дієта.

Місяць у Раку
Місяць у Раку – це дні очищення. Поки вона в такому положенні, краще не їсти м’ясо, хліб та випічку. Замість цих продуктів краще їсти дієтичні супи на овочевому бульйоні. Також корисно є те, що сприяє очищенню кишечника – клітковину, селера, гарбузове насіння.
Місяць у Леві
Нічне світило в цьому Вогненному Знаку означає, що потрібно наголосити на рідині. Це не означає, що треба пити дуже багато. Навпаки, варто дотримуватись усіх правил. Не можна пити дуже мало, оскільки це може призвести до проблем із травленням. Намагайтеся будь-якими днями випивати приблизно літр-півтора чистої води — особливо поки що Місяць у Леві.
Місяць у Діві
Відмінний час для розвантажувальних днів. Не обмежуйте себе настільки, щоб страждати. Дієта та голодування повинні йти на користь, а не на шкоду. Це також прекрасні дні для консультації з лікарями та дієтологами, для вибору правильного раціону та позбавлення від шкідливих харчових звичок.
Місяць у Терезах
У дні перебування Місяця в цьому Знаку краще їсти те, що вам подобається. Якщо вам подобається їсти мало – їжте мало. Якщо ви любите м’ясо – їжте і його. Якщо ви любите смузі та фрукти, то можете влаштовувати собі дні фруктово-овочеві дні.
Місяць у Скорпіоні
Скорпіон – Знак, при перебування в якому Місяць дає нам мотивацію до початку оздоровчих дієт, фізичних вправ, прийняття вітамінів. На Місяці у Скорпіоні корисно їсти ту їжу, яка не шкодить вашому настрою та енергетиці.

Місяць у Стрільці
Цього дня краще займатися посилено спортом та спалювати калорії, більше ходити. Важливо працювати зі своїм тілом, нарощуючи м’язову масу, або позбавляючись жиру. Не забувайте при цьому заповнювати запаси втраченої енергії та втраченої рідини.
Місяць у Козерозі
У такі дні астрологи та дієтологи радять їсти часто і невеликими порціями, а не навпаки. Особливо це важливо для тих, хто не може контролювати свій голод і постійно зривається. Бажано зробити раціон максимально різноманітним.

Місяць у Водолії
У такі дні хочеться все кинути та перестати займатися спортом та сидіти на дієтах, стежити за раціоном. Якщо ви зможете пережити вплив Місяця у Водолії, то вам все під силу. Це перевірочні дні, які відсівають сильних особистостей від тих, хто не може тримати себе в руках дієти.
Місяць у Рибах
Це день, коли їжа має дарувати радість. Можна побалувати себе смачним десертом, або шматком жирного та соковитого стейку, але не варто забувати про помірність. У такі періоди можуть повертатись шкідливі харчові звички.