Найчастіші причини розставання відповідно до знаку зодіаку

Щодня мільйони людей по всьому світу розлучаються чи створюють нові стосунки. Астрологи вирішили розповісти, які найчастіші причини для розлучення у кожного зі Знаків Зодіаку.

Як свідчить досвід, навіть перевірка любовної сумісності не завжди дає гарантію того, що стосунки проживуть дуже довго. Постарайтеся запам’ятати, що не люблять люди різних знаків і за що не люблять багато їх. Це допоможе вам зрозуміти, до чого готуватись і з чим варто працювати.

Овен
Овни розлучаються з людьми через те, що часто поводяться досить агресивно та наполегливо. Вони або на початку відносин відлякують усіх своєю зайвою нав’язливістю, або кривдять кохану людину необережно кинутим словом.
Телець
Тельці – вкрай егоїстичні натури. Саме це і стає причиною розлучень найчастіше. Через це з ними часто розривають стосунки друзі, не кажучи вже про другі половинки. Тільці – це люди, які знаходяться там, де їм веселіше, тому вони можуть часто раптово переносити зустрічі, а це дратує.
Близнюки
Близнюки часто розлучаються з людьми через те, що їм просто стає нудно. З Близнюками оточуючі теж часто розривають будь-які зв’язки, але вже з іншої причини. Справа в тому, що близнюки ненадійні. Мало кому сподобається, коли людина говорить одне, а робить інше, або дає порожні обіцянки.

Рак
З Раками легко знайомитись, але жити під одним дахом або зустрічатися – це справжнє випробування для нервів. Ці люди дуже часто змінюють свій настрій, причому без будь-якої причини. З ними здатні створювати міцні стосунки лише ті, хто має сталеві нерви.
Лев
Леви – це лідери за своєю природою. Вони у відносинах часто намагаються зайняти правлячу позицію. Якщо у другої половинки немає жодних забобонів із цього приводу, то таке кохання житиме. В іншому випадку спроба стати головним призводить частіше до розриву, ніж до гармонії.
Діва
Діви — люди не найпростіші, хоч і добрі, уважні та дбайливі. У їхньому будинку все має бути за їхніми правилами. Вони не люблять, коли в їхньому житті з’являється хаос. Найчастіша причина розлучення — побутові труднощі, негаразди та нестикування у розумінні того, як правильно потрібно вести домашні справи.
Терези
Ваги витають у хмарах та ідеалізують свого партнера. Їхнє сприйняття реальності часто спотворене, тому вони просто розчаровуються в тому, в кого закохані. До розлучення приводить також те, що вони безвідповідальні. Терезам дуже хочеться, щоб усі проблеми вирішували за них, але на це погоджуються не всі.
Скорпіон
Скорпіони – ревниві та злопам’ятні. Вони люблять щиро, але з ними дуже важко жити під одним дахом. Витримати їх часом поганий характер буває непросто. Так, більшість часу вони душки, але не буває бочки меду без ложки дьогтю. Скорпіони віддають перевагу повністю прозорим відносинам, але це подобається не всім.

Стрілець
Стрільці – люди, яким потрібна свобода. Спочатку, коли відносинами править закоханість і пристрасть, це не помітно, але потім стає ясно як білий день. Стрільці люблять себе і дуже цінують свої захоплення. Вони у стосунках ніколи не цураються того, чим їм подобається займатися. Це добре, але влаштовує не всіх.
Козеріг
З Козерогами дуже складно спілкуватися, тому що вони не відкриваються людям із тією швидкістю, з якою це роблять представники інших знаків. Багато людей переривають дружньо чи любовні стосунки з Козерогами, бо вони просто не розвиваються. Козероги вкрай неквапливі, тому часом здається, що їм на вас начхати.

Водолій
Водолії дуже люблять спілкуватися з іншими людьми, фліртувати. Вони вірні, але далеко не всіх влаштовує така модель поведінки та такі звички. Люди часто ревнують Водоліїв, тому не витримують і йдуть. Ті ж, хто намагається виправити Водоліїв, опиняються у чорному списку, бо ці люди ненавидять, коли їх чогось навчають.
Риби
Риби можуть кинути людину, якщо зрозуміють, що має інший погляд на якісь важливі речі. Ще Риби вкрай вимогливі і є ідеалістами, які шукають людину без вад та недоліків. Звісно, ​​такого не буває, тому багато відносин руйнуються, не встигнувши початися.