Нацрада скасувала конкурс на 4 цифрові програми на 47 ТВК у Кременчуці

На цей конкурс для потреб місцевих мовників запропонували 4 програми на 47 телевізійному каналі.

Регуляторний орган на засіданні 18 червня вирішив скасувати конкурс на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 у Кременчуці Полтавської області. Про це повідомляють на сайті Нацради України з питань телебачення та радіомовлення.

Рішення про оголошення цього конкурсу ухвалили Національною радою 20 лютого і 28 лютого цього року його опублікували у газеті «Голос України».
На цей конкурс для потреб місцевих мовників запропонували 4 програми на 47 телевізійному каналі.
Відповідно до конкурсних умов підбиття підсумків конкурсу мало відбутися до 26 червня 2020 року.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 установлено на всій території України з 22 травня до 22 червня 2020 року карантин. Також  запровадили низку обмежувальних заходів, які унеможливлюють підбиття Національною радою підсумків конкурсу у термін, визначений рішенням від 20.02.2020 № 241 та Законом України «Про телебачення і радіомовлення». Крім того, Верховна Рада України ухвалила закон про креативні індустрії (Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»), яким також передбачено, що такі заходи проводити не варто.

Тому Національна рада скасувала рішення від 20.02.2020 № 241 і № 242, якими було оголошено зазначений конкурс і затверджено конкурсні умови. Попередньо сплачена конкурсна гарантія за участь у конкурсі буде повернена претендентам за їх заявою. Також заявники будуть поінформовані про це рішення регулятора.