Названа найкраща романтична комедія всіх часів

Названа найкраща романтична комедія всіх часів. Рейтинг опублікований на сайті видання The Independent.

 

На першому місці опинилася картина «Коли Гаррі зустрів Саллі» з Біллі Кристалом і Мег Райан в головних ролях. Відзначається, що проект не тільки поклав початок буму ромкома, що сталося в 1990-х роках, але і винайшов багато жанрові кліше, які пізніше з’являлися і в інших фільмах.
Другу сходинку посіла стрічка 1998 року «Вам лист», в якій також зіграла Мег Райан. Відзначається, що ця робота в черговий раз довела, що актриса є однією з головних зірок жанру романтичної комедії.

Замкнув трійку фільм «Енні Холл» Вуді Аллена, який журналісти видання назвали шедевром. Вони додали, що Дайан Кітон виглядає в ньому стильною і неймовірно крутий.
У першій десятці опинилися і такі ромкоми, як «Філадельфійська історія», «Скажи що-небудь», «День бабака», «Ноттінг-Хілл», «Весілля кращого друга», «Квартира» і «10 причин моєї ненависті».

У липні американська телекомунікаційна компанія Frontier Communications з’ясувала, які фільми 1990-х років найчастіше шукають в пошукових системах. У трійку найбільш популярних увійшли стрічки «Форрест Гамп», «Один вдома» і «Парк Юрського періоду».