Нумерологічний гороскоп на тиждень з 11 по 17 липня 2022 року

Нумерологія – наука, якій кілька тисяч років. Люди з давніх-давен намагалися зрозуміти, як числа впливають на наше життя та енергетику. Експерти розповіли, скільки буде біля керма в період з 11 по 17 липня і як воно вплине на нашу з вами долю.

Цього тижня буде два небезпечні дні — 12 та 16 липня. Незважаючи на це, загалом цей період обіцяє бути цікавим і навіть захоплюючим. Кінцевий результат багато в чому залежатиме від ваших амбіцій та віри у себе.

Нумерологічний розрахунок на майбутній тиждень
Починається все із нумерологічного розрахунку, який допоможе зрозуміти. що за число біля керма у цей період. Для цього складаються всі дати майбутнього періоду, а потім до отриманого результату додається порядковий номер поточного місяця, тобто 7:
(11+12+13+14+15+16+17)+7=105. 1+0+5=6.
Виходить, що біля керма буде знаходитись число 6. Воно штовхне багатьох з нас на подвиги, причому як ділові, так і любовні. Багато людей стануть сміливішими і цілеспрямованими.
У більшості з нас загостриться емпатія, тому буде легше відчувати емоції інших людей. Це чудовий час для творчості, вирішення домашніх проблем. Шістка навіть у неприємних речах допоможе нам побачити щось хороше. Це означає, що втрачати віру та надію в жодному разі не можна.

Число 6 – це джерело любові, добра і позитиву. Звичайно, не кожен день цього тижня буде сприятливим, однак це зовсім не означає, що загалом ці сім днів повинні бути теж затьмарені неприємними емоціями. Навпаки, Шістка намагатиметься все виправити і зробити так, щоб розчарування стали приводом задумати про щось хороше.
Поради нумерологів на тиждень з 11 по 17 липня 2022 року
Нумерологи настійно радять у ці сім днів діяти активно, але не прямолінійно. Будьте трохи креативнішими. Це точно допоможе вам досягти успіху в роботі та справах.
Числа допоможуть цього тижня нам з вами згладити внутрішні переживання. Якщо у вас є неприємні думки, які ви ганяєте у своїй голові день у день, то це дуже скоро може закінчитися.
Про цей тиждень багато може розповісти відома приказка — «не було б щастя та нещастя допомогло». Цілком імовірно, що неприємні події можуть спричинити сприятливі життєві зміни.
Щоб не злякати успіх, нумерологи радять у періоди правління Шістки боротися із заздрістю. Це почуття стане найнебезпечнішим з усіх, тому його потрібно позбуватися якнайшвидше.
Поки Шістка біля керма, високу ймовірність набуває така подія як кохання з першого погляду. У такому разі нумерологи радять не поспішати з рішеннями, а присвятити більше часу спілкуванню.
Число 6 може зробити нас з вами більш сприйнятливими до негативу, що походить від оточуючих. Це означає лише одне – потрібно бути простіше і пам’ятати про те, що тільки ви вирішуєте, як реагувати на випади у ваш бік.

Талісмани удачі на тиждень з 11 по 17 липня 2022 року
Авантюрін. Цей мінерал стихії Води має дивовижну силу — він перетворює наші думки і робить нашу інтуїцію сильнішою. Цей камінь найкраще поєднується з енергією Шістки.
Руна Манназ та Інгуз. Манназ допоможе вам у розкритті талантів та здібностей. Наносити її краще на праву руку правшам або ліву лівшу. Інгуз знімає нервову напругу і допомагає розслабитися, що може бути корисним для всіх, хто багато працює або часто перебуває в неприємному оточенні. Ось як виглядають ці руни:
Дракон. Це символ мудрості у східній культурі. Дракон також допомагає приймати важливі рішення, знаходити вихід із непростих ситуацій.