Нумерологічний гороскоп на тиждень з 20 по 26 червня 2022

Числа керують нашим світом, регулюючи силу та спрямованість енергетичних потоків Всесвіту. Експерти в галузі нумерології розповіли про те, скільки буде головним на наступному тижні з 20 по 26 червня.
На нас чекає досить сприятливий тиждень із двома днями сили.

Багатьом із нас приємно займатиметься важливими справами. Більшість людей чекає поліпшення настрою та набуття нової мотивації.

Нумерологічний розрахунок на наступний тиждень
Щоб дізнатися про число-покровитель, необхідно провести найпростіші розрахунки — скласти всі дати тижня і додати до них порядковий номер поточного місяця, тобто 6. Отримуємо:
(20+21+22+23+24+25+26)+6=167. Складаємо цифри числа, що вийшов, доки не вийде результату, що лежить в діапазоні від 1 до 9. 1+6+7=14. 1+4=5.
Миром буде правити число 5. Це означає, що у енергетичному плані настане період рівноваги, спокою. Нумерологи рекомендують не фокусуватися на чомусь одному в цей час. Це буде час рівноваги між добром і злом, тому не дивуйтеся, що деякі люди можуть вас розчаровувати своєю поведінкою. Докоряти їх за це не варто.
Поради нумерологів на тиждень з 20 по 26 червня 2022 року
Постарайтеся дивитися життя через призму оптимізму. П’ятірка не любить, коли люди засмучуються без особливої ​​причини. Це число добра, любові, рівності та гармонії. По можливості необхідно буде забувати все погане якнайшвидше.

Багатьом парам у коханні вдасться відкрити нові грані у стосунках. Самотнім людям П’ятірка допоможе насолодитися їхньою свободою та взяти від цього стану душі все найкраще. Число 5 допомагає приймати нашу реальність і використовувати поточні умови на користь.
Не варто під час правління П’ятірки сприймати обов’язки як важкий тягар. Навчіться розуміти та приймати самих себе. Будьте відповідальними та намагайтеся виконувати все те, що обіцяли раніше.
Чого точно варто уникати в період з 20 по 26 червня, так це брехні. Число 5 ненавидить, коли люди обманюють один одного, причому привід не має жодного значення. Навіть брехня на спасіння може принести вам безліч проблем.
П’ятірка заохочує здорову та помірну самокритику. Це число допоможе вам зрозуміти, в якому напрямку варто розвиватися далі, чим варто займатися, над чим потрібно попрацювати. Не бійтеся визнавати себе в чомусь неприємному.
Нумерологи не рекомендують смітити грішми у цей час. П’ятірка дуже не любить надмірності. Намагайтеся купувати тільки те, що вам дійсно потрібно. Навіть якщо це вимагатиме значних витрат фінансів, ви не пошкодуєте про це.
П’ятірка допоможе нам розкрити тему партнерства. Це ідеальний час для співпраці, мозкових штурмів, спілкування з начальством. Усі ті люди, які працюють у команді, матимуть велику перевагу над тими, хто працює поодинці.
Талісмани удачі на тиждень з 20 по 26 червня 2022 року
Найкращий талісман на цей тиждень – зображення символу Інь та Ян. Він найкраще відображає суть дії числа П’ять. З ним вам буде простіше налаштуватися на потрібний лад, досягти внутрішньої рівноваги.
Читати: Притягнення щастя: магічні фрази на кожен день
Читать:

Також корисними стануть вироби із платини. Цей метал поєднує в собі силу стихії Води та Повітря, тому з ним буде набагато простіше приймати рішення та добиватися поставлених завдань, йдучи життям без переживань і тяжкості на серці.
Руна Беркан. Цей символ покращує душевне та фізичне самопочуття. Він уособлює собою єдність душі і тіла, дозволяє не допускати усунення людини з обраного ним шляху. Ось як виглядає ця руна:
Щоб початку продовжила змінюватися на краще, експерти рекомендують дотримуватися основних законів Всесвіту. Пам’ятайте, що всі ми рівні. Якщо у вас не вдається досягти поставленої мети, це вказує на те, що проблема у вас. Можливо, ви не вірите у свій успіх. П’ятірка це змінить, якщо ви відкриєте свою свідомість та перестаєте мислити стереотипами.