Нумерологічний гороскоп на тиждень з 25 по 31 липня 2022 року

Липень добігає кінця. Настає останній тиждень другого літнього місяця. Нумерологи провели аналіз і дійшли висновку, що цей період буде досить непростим. Вони дали важливі поради про те, як вам варто поводитися і якими талісманами потрібно користуватися.

Однією з найбільших проблем цього тижня для багатьох може стати загострення апатії і поява втоми.

Нумерологічний розрахунок на майбутній тиждень
Для початку потрібно дізнатися, що за число стоятиме біля керма. Для цього нумерологи складають усі дати тижня разом, а потім додають до отриманого результату порядковий номер місяця:
(25+26+27+28+29+30+31)+7=203. 2+0+3=5.
Виходить, що світом правитиме П’ятірка. Це число уособлює рівність, гармонію, дзеркальне відображення. Це означає, що хоч тиждень і буде проблемним, цілком можливо, що негаразди цього періоду підуть нам на користь. Вони з високою ймовірністю обернуться чимось добрим, але чим і коли саме секрет. Розгадати цю таємницю нам не під силу, тому залишається лише прислухатися до внутрішнього голосу та сподіватися на краще.
Деструктивний вплив П’ятірки цього разу стосується нашого з вами світогляду. У період з 25 по 31 липня люди часто ділитимуть людей і події лише на погані та хороші. Золотої середини для багатьох із нас просто не залишиться. Це загрожує негараздами у сфері спілкування.

Поради нумерологів на тиждень з 25 по 31 липня 2022 року
Постарайтеся тимчасово припинити активно будувати плани на майбутнє. Зосередьтеся на поточних справах та турботах. Мріяти корисно, але ваші мрії та думки про завтрашній день не повинні заважати досягненню успіху в сьогоднішній день.
На надання психологічної підтримки з боку близьких людей чи друзів варто реагувати правильно — з любов’ю та словами подяки. Не варто сприймати бажання зробити ваше життя кращим як щось обов’язкове і беззастережне.
У роботі та бізнесі намагайтеся уникати недбалості та необачності. Будь-яка. Навіть найменша помилка може призвести до порушення всього робочого процесу. Він ризикує стати на невизначений термін. Будьте уважними та відповідальними.
Не виключено, що вам доведеться вперше пережити деякі важливі та незвичайні події. Цей тиждень може бути дуже непередбачуваним. П’ятірка намагатиметься зробити так, щоб ви запам’ятали цей період на довгий час.
Близькі люди та друга половина чекатимуть від вас турботи. Доброта і ласка — ось головний рецепт успішних та приємних стосунків. Навіть у відносинах, що тільки зароджуються, важливо проявляти доброту і говорити більше приємних і не награних слів. Недовірливість, заздрість і ревнощі можуть побудувати між людьми непереборну стіну.

Талісмани удачі на тиждень з 25 по 31 липня 2022 року
Найкращий талісман цього тижня — дзеркало. Цей предмет уособлює двоїстість світу, тому ідеально поєднується енергетикою П’ятірки. Носіть із собою невелике дзеркало, щоб бачити світ у правильних фарбах.
Малахіт, гірський кришталь та яшма. Ці мінерали поєднують у собі силу всіх чотирьох стихій. Вони будуть дуже корисними для тих, хто не вміє тримати себе в руках, або бажає знайти душевну рівновагу.
Мельхіорові та срібні прикраси. Вироби цих двох металів встановлюють захист на біополі власника. У такі періоди, як цей тиждень, захист буде життєво необхідним. Вам необхідно буде захистити себе від пристріту та псування, від токсичних людей.