Нумерологічний гороскоп на тиждень з 27 червня по 3 липня 2022 року

Добігає кінця перший місяць літа. Тепла пора триває, тому не варто втрачати віру у краще. Експерти в галузі нумерології розповіли, чим буде гарний цей тиждень і скільки буде біля керма на стику червня та липня.
Починається новий місяць, а це означає, що настав час дізнатися все про його найсприятливіші та найнебезпечніші дні.

Це допоможе вам правильно спланувати справи та завжди залишатися продуктивними. Що стосується поточного тижня, то на ньому краще якомога рідше ризикувати, сподіваючись частіше на здоровий глузд.

Нумерологічний розрахунок на майбутній тиждень
Для початку необхідно дізнатися про те, яке число буде найголовнішим цього тижня. Для цього потрібно скласти всі дати, додавши до них порядковий номер цього місяця. Цього тижня буде задіяно відразу два місяці, тому при розрахунках необхідно додати буде не лише число 6, а й 7.
(27+28+29+30+1+2+3)+6+7=133. 1+3+3=7.
Виходить, що тиждень пройде під егідою Сімки — числа удачі. Це хороша новина, оскільки успіх нам точно знадобиться, адже у вівторок починає свій ретроградний рух Нептун, а в понеділок і четвер не особливо сприятливим буде становище Місяця.
Зрозуміло, покладатися лише на одну фортуну точно не варто, адже це теж загрожує своїми проблемами. Удача прийде несподівано, а ще може так само піти геть. Будьте самими собою і не забувайте про те, що в дійсно скрутній ситуації Сімка вас не залишить без підтримки.

Поради нумерологів на тиждень з 27 червня по 3 липня 2022 року
Поточний настрій чисел і становище планет говорить нам про те, що точно не варто засмучуватися через дрібниці. Бажано сфокусуватися на найважливішій для вас сфері життя і постаратися здійснити задумане, але без поспіху та нервів.
Настає час для переосмислення того, що відбувається. Не виключено, що ви зможете цього тижня зрозуміти, чого бажаєте від життя. Можливо, вам варто відмовитися від поточних завдань, почати щось нове або просто розслабитися і відпочити. Слухайте внутрішній голос та своє тіло.
Всі труднощі та проблеми цього періоду варто сприймати як можливість стати сильнішою. Не засмучуйтесь, якщо ваші плани підуть крахом. Це можна розцінити як можливість навчитися чогось нового чи стати стійкішими, мудрішими.
Деякі негаразди швидко пройдуть і не залишать сліду у вашій душі. За це варто сказати спасибі числу 7 та його дивовижній силі.
У період з 27 червня по 3 липня бажано бути не призвідниками заворушень, а миротворцями. Несіть добро людям і намагайтеся виступати за мир, гармонію, спокій. Всесвіт за це нагородить вас успіхом.
Цей тиждень не про перемоги та поразки, а про насолоду життям. Потрібно намагатися повчати задоволення від того, що відбувається. Найбільш щасливими будуть ті люди, які вміють оминати легкі негаразди і не звертати на них увагу.

Якщо ви бажаєте зробити щось добре, зробіть це самі. Всесвіт обов’язково помітить вашу запопадливість, надіславши помічника в особі якоїсь людини, або подарує вам якесь осяяння.
Щодо вільного часу, то його краще інвестувати у відновлення енергії. Не перевантажуйте себе домашніми справами. Розважайтеся та релаксуйте, відпочивайте, займайтеся здоров’ям.
Талісмани удачі на тиждень з 27 червня по 3 липня 2022 року
Зображення чотирилистої конюшини. Це один із найсильніших символів удачі. Поставте зображення конюшини на телефон або на робочий стіл комп’ютера. Це має залучити до вас більше успіху.
Руна Турісаз. Вона символізує випадковий успіх і чудово поєднується з енергетикою числа Сім. Ось як виглядає дана руна:
Білий та чорний кварц. Перший мінерал приваблює успіх і покращує настрій. Чорний кварц же пробуджує в нас силу та бажання працювати, підказує шляхи вирішення проблем.
Опал. Ще один чудовий мінерал, який цього тижня буде вкрай важливим. Опал допомагає змінювати життя на краще і помічати щось хороше навіть у несприятливих подіях.