Гороскоп Василини Володіної на тиждень з 20 по 26 липень 2020: всі знаки зодіаку

Кінець липня виявиться досить нестабільним часом, в яке краще не ризикувати даремно. В іншому випадку можна наштовхнутися на неприємності.

 

Овен
В цілому тиждень буде досить сприятливою для Овнів. Їм варто лише звертати більше уваги на те, з ким вони спілкуються. Доведеться почистити оточення, переставши хоча б тимчасово спілкуватися з тими людьми, які не вміють прощати образи. Вони забирають дуже багато сил і нервів, тому краще поодинці справлятися зі справами і негараздами.
23 і 24 липня – ідеальні дні для покупок, роздачі боргів і творчої роботи. Найбільш несприятливий день тижня – 25 число. У суботу зірки і планети увійдуть в сильний дисонанс, через що життя Овнів може стати дуже непередбачуваною. У цей день потрібно залишатися вдома і розслаблятися, розважатися і релаксувати.
Телець
У Тельців на цьому тижні найважливішою сферою стане любовна. Всім, у кого велика сім’я, можна подумати про те, як побільше часу проводити з близькими.
У фінансовій і робочої сферах зараз тимчасовий застій. Краще поки не робити великих покупок. Можна замовити щось невелике і приємне в якості подарунка комусь із близьких чи для себе коханих. На роботі варто дивитися в обидва, щоб не зробити прикрої помилки. Потрібно йти вперед, але не забувати про обережність.
Близнюки
На цьому тижні зірки і планети помітно посилять і без того потужну інтуїцію Близнюків. Приймати важливі рішення стане ще простіше. Пора займатися творчою діяльністю, генерувати нові ідеї і знаходити підхід до різних людей, які знаходяться в оточенні або за його межами.
21 і 26 липня можливі фінансові втрати, непередбачені витрати. Також в ці дні є ймовірність наштовхнутися на робочий конфлікт. Потрібно Він мудрий і ретельно підбирати слова, щоб не нажити ворогів. Труднощі можуть серйозно загальмувати робочий процес, так що краще не допускати цього.

Рак
На самому початку тижня, 20 і 21 липня, бажано уникати надмірностей. Не потрібно перевтомлюватися або, навпаки, байдикувати. Краще помірно працювати і займатися попутно домашніми справами. У спілкуванні з близькими варто уникати скупості, так як це може назавжди змінити їхнє ставлення до Ракам. На роботі надто жадібний підхід теж не залишиться непоміченим.
Зірки наділять людей цього Знака волею до перемоги. для підвищення настрою і впевненості. Також потрібно слідувати планам і не міняти їх в останню секунду.
Лев
У Львів починається дуже активний час, в яке може відбуватися досить багато різних речей. Також корисно поспілкуватися з позитивно налаштованими людьми.
У любовних справах Левам дуже пощастить, тому що зірки і планети істотно підвищать їх чарівність і харизму. Можна сміливо починати нові стосунки, відновлювати вже наявні. Це ідеальні сім днів для відпустки або зміни роботи, зміни обстановки. Можна займатися спортом і просто проявляти фізичну активність.
Діва
У Дів перша половина тижня обіцяє бути нервовою. Приблизно з четверга обстановка різко зміниться, і в житті Дів почнеться біла смуга. Можна буде починати нові справи, знайомитися з людьми і розважатися в галасливих компаніях.
Важливо, щоб у Дів було бажання боротися за місце під Сонцем. В іншому випадку все може закінчитися не на їхню користь. Одного лише прагнення до успіху недостатньо. Доведеться показати всім характер і напористість. Особливо важливою пристрасть буде в сфері бізнесу і роботи. Удача чекає всіх Дев, які щиро люблять свою справу.
Терези
Терезам на цьому тижні варто бути обережнішими в спілкуванні з людьми, особливо з незнайомцями. Щоб розуміти наміри людини, потрібно знати його характер, але дізнатися характер не так вже й просто. Важливо не наживати собі ворогів і недоброзичливців, тому що будь-які війни будуть дуже енерговитратними.
Бажано просто насолоджуватися роботою або відпочинком, чергуючи їх і приділяючи увагу кожному стану. Зірки і планети хочуть, щоб Ваги зайнялися своїм здоров’ям, почали більше рухатися, поправили спосіб життя і харчування, позбулися шкідливих звичок. Зробити все це буде набагато простіше.
Скорпіон
У Скорпіонів починається час великої удачі. З понеділка по четвер зірки допоможуть цим людям досягти успіху в справах і роботі. Потрібно діяти без зволікання і віддавати всіх себе роботі і справах. Починаючи з п’ятниці, варто зайнятися відновленням біополя. На вихідних корисно змінити обстановку.
Цей тиждень чудово підходить для особистих поїздок, відряджень. Потрібно постійно бути в русі, здійснювати любовні подвиги, захищати слабких. У багатьох нових справах потрібно впевненість і рішучість. Будь-які сумніви можуть стати причиною невдач. У бізнесі і на роботі варто уникати застосування грубої сили. Потрібно вирішувати проблеми компромісами.

Стрілець
Представникам даного Знака необхідно зайнятися очищенням будинку від негативної енергії. Навіть найменше її кількість може негативно позначитися на настрої і удачі в будь-яких справах. Щоб підвищити настрій і залучити фортуну, потрібно бути більш активними фізично. Важливо частіше бувати на свіжому повітрі і ходити пішки.
На роботі і в бізнесі Стрільцям, цілком можливо, доведеться зустрітися з агресією і грубістю. Не варто відповідати на це хамством. Якщо вирішувати всі конфлікти обережно і з тактом, то такий підхід допоможе зберегти і примножити авторитет. У любові і дружбі доведеться прощати людей: вони можуть стати егоїстичними і впертими.
Козеріг
На цьому тижні зірки і планети творчі, тому люди цього Знака матимуть досить гарний настрій, високу продуктивність і підвищений рівень удачі. Козерогам не варто забувати про те, що думка матеріальна. Можна сміливо мріяти, думати про майбутнє і будувати плани. З високою ймовірністю вони незабаром стануть реальністю.
В цілому тиждень дуже сприятлива, але почнеться вона не з найбільш позитивною ноти. У понеділок Козероги можуть стати дратівливими, так що краще остерігатися спілкування з людьми, які змушують їх багато думати про негатив. У ці сім днів не варто міняти систему цінностей і основні плани. Потрібно слідувати розкладом.
Водолій
Водоліям на цьому тижні можна звертатися за допомогою до оточуючих, тому що зірки послаблять їх інтуїцію. Потрібно лише не забувати про те, що на будь-яку допомогу доведеться відповідати взаємністю. У любовних питаннях варто самостійно приймати рішення, не поспішати з висновками. Особливо це стосується тих, хто тільки почав нові відносини. Доля захоче перевірити їх на міцність, так що краще підготуватися до негараздів. Найсприятливіші дні тижня – 24 і 25 липня. У ці дні можна як слід відпочити і зайнятися шопінгом.
Риби
У Риб починається період, коли на перше місце виходить фінансова сфера. Це ідеальна тиждень для витрат, дорогих покупок і вкладень. Зірки хочуть, щоб Риби не відсиджувалися в зоні комфорту.
Також тиждень чудово підходить для навчання, отримання нових знань і досвіду. Можна міняти місце роботи, відкривати новий бізнес, знайомитися з новими людьми. Чарівності і харизми Риб вистачить для того, щоб справити хороше враження на кого завгодно. Це допоможе їм у справах і в любові.