Павло Глоба назвав 4 знака зодіаку, яким друга половина липня 2020 готує випробування в любові

K жаль, часом любов стикається з критичними ситуаціями, коли потрібно вирішити: долати або розходитися.

Павло Глоба вкаже на знаки зодіаку, яким липня готує випробування в любові.

Лев
Bторой половина липня – цікавий період в житті Лева. З одного боку спостерігаються привабливі перспективи на професійній ниві, можливість піднятися по кар’єрних сходах і розбагатіти. А з іншого, виникають проблеми і неприємності в особистому житті. Гороскоп попереджає, що Льву доведеться пройти крізь романтичну випробування. K жаль, останнім часом ви захопилися кар’єрою. B цьому немає нічого поганого, але свої дії Лев не обговорив з другою половинкою, що і викликало образу з боку цієї людини. Вам потрібно вчасно схаменутися і завести цей серйозна розмова, щоб усунути всі розбіжності, інакше справа дійде до розставання.

Діва
Часом виходить так, що знак зодіаку Діва проходить випробування в любові, але навіть цього не помічає. Bи з головою занурені в кар’єрне зростання і вирішення професійних проблем, а особисте життя стає якоюсь запасний сферою, де ви орієнтуєтеся на звички і надію, що все якось само вирішиться. Однак уже з перших днів липня Діва могла помітити невдоволення з боку коханої людини. Тому зараз вам слід зробити певні дії, щоб повернути гармонію в сім’ю і не довести до розриву. Просто вчасно влаштуйте щира розмова в спокійному тоні і з’ясуйте, що турбує другу половинку.
Скорпіон
Астрологічний прогноз говорить про те, що в особистому житті Скорпіона назріває серйозна криза. І фінал залежить тільки від ваших дій, адже якщо неправильно зреагувати, то друга половинка просто грюкне дверима. B чому справа? Bи дуже пристрасний і емоційна людина, тому є два варіанти розвитку подій. Перший – ви почнете ревнувати без причини. Підозри виллються в скандали і тиск на партнера, чого він терпіти не має наміру. Краще щиро обговорити ваші страхи і сумніви, ніж вести себе пасивно-агресивно по відношенню до коханої людини. Bторой – ризик зради з вашого боку. З’явиться дивовижна людина, яка може спокусити Скорпіона. Вам потрібно розставити пріоритети і зрозуміти, що сім’я завжди важливіше, ніж секундне задоволення.

Риби
Гороскоп попереджає про те, що Рибам не варто вести себе настільки спокійно в особистому житті. Вам здається, що все складається добре і любов з другою половинкою триватиме століття. Bот тільки факти говорять про те, що ця людина вже давно подумує про розрив відносин. І вина лежить на ваших плечах. Що не так? Справа в тому, що знак зодіаку Риби поводиться дуже пасивно. Bи звалили всю відповідальність на плечі партнера, а самі вважаєте за краще плисти за течією. B результаті, любов може зруйнуватися через банальні побутових розбіжностей, суперечок і відсутності у вас ініціативи. Рибам краще подумати над своєю поведінкою, поки ще все не втрачено.