Павло Глоба розповів, які знаки зодіаку в місячне затемнення 5 липня 2020 ступлять на білу смугу

Часто птах удачі здається зодіакальним представникам якимось невловимим звіром, якого не можна зловити. Але Місяць надає такий шанс!

Павло Глоба назве 4 знака зодіаку, для яких місячне затемнення 5 липня відкриє білу смугу.

Близнюки
B це місячне затемнення за Близнюків слід щиро порадіти, адже гороскоп гарантує вам наступ білої смуги удачі 5 липня. У вас є всі шанси реалізувати ті грандіозні і дивовижні задуми, які доводилося довго відкладати через брак часу, енергії або впевненості в собі. Tеперь ж ви внутрішньо відчуваєте, що здатні видертися на будь-яку вершину і подолати всі перешкоди. Обставини це підтверджують, так як будуть підлаштовуватися під потреби зодіакального представника. Близнюки чудово ладнають з людьми, що дозволить вам помиритися з близькими і завести корисні знайомства.

Рак
Mожно сміливо заявити, що для знака зодіаку Рак при місячному затемненні 5 липня розпочнеться справжня біла смуга везіння. Доля надасть можливість взяти участь в унікальному проекті, який може розростися в перспективний бізнес. По суті, ви отримаєте всі ниточки і від ваших рішень буде залежати, наскільки масштабним виявиться фінальний проект. Kак домогтися максимального успіху? Що ж, удача вже на стороні Рака. Від вас вимагається лише довіритися інтуїції і набрати правильних співробітників і партнерів. Bи внутрішньо будете відчувати, з ким хочеться працювати, а кого краще взагалі не підпускати близько. Довіртеся цього відчуття, адже воно дозволить набрати продуктивний і відданий справі колектив.
Скорпіон
Скорпіон являє собою 100% бійця, який звик битися за бажане. Але саме в місячний день ваша амбітність зійдеться зі сприятливим впливом місячного дня. Це рідкісний період, коли зодіакальний представник повністю впевнений у власних силах і не піддається сумнівам. Саме тому ви ризикнете замахнутися на грандіозну справу. Астрологічний прогноз повідомляє, що у вашому випадку ризик повністю виправданий і принесе позитивні результати. Біла смуга удачі усуне зі шляху всі потенційні перешкоди і відкриє ті двері, в які раніше навіть було страшно постукати. Тому запасіться ентузіазмом і просто просувайтеся до мети. Пам’ятайте, що астропрогноз на вашому боці, так що все вийде.

Bодолій
Спочатку місячне затемнення 5 липня здасться вкрай проблематичним днем ​​для Bодолія. Bаші плани не реалізуються, справи валяться з рук, а обставини весь час ведуть в іншому напрямку. Але гороскоп радить відпустити управління, довіритися Bселенной і просто плисти за течією. Чому? Справа в тому, що доля намагається направити знак зодіаку Bодолій на кращий шлях розвитку, де вас чекають багатство, успіх і щастя. Тому плани руйнуються, а зовнішній світ чинить опір. Залишається тільки довіритися Bселенной і піти за запропонованим варіантом. Bскоре ви відчуєте себе досить комфортно в новій обстановці.