Перехід Венери в Знак Лева 11 серпня 2022 року: запобіжні заходи для кожного Знака Зодіаку

11 серпня Венера переходить у Знак Лева, що є несприятливою подією. У Львові вона пробуде до 4 вересня.

За цей час може статися багато неприємного, так що астрологи наполегливо радять дотримуватися їх простих рекомендацій.

Овен
Овнам у найближчі три з невеликим тижні варто остерігатися неробства. Слабка Венера може позбавити їх енергії та зробити схильними до лінощів та апатії. Це не властиво Овнам, але це може статися з ними, як і з представниками будь-якого іншого знаку Зодіаку. Запобігти втраті мотивації Овнам допоможе складання розкладу на найближчі пару-трійку тижнів.
Телець
Тільцям варто остерігатися егоїстичності зі свого боку та спілкування з людьми, які думають лише про себе. Справа в тому, що представники цього Земного Знаку почнуть «віддзеркалювати» поведінку людей, які їх оточують. Потрібно звести до мінімуму спілкування з тими, хто виявляє багато негативу.
Близнюки
Близнюкам астрологи наполегливо рекомендують з 11 серпня по 4 вересня остерігатися влади. Люди цього Знаку під дією Венери у Леві почнуть прагнути захоплення ініціативи будь-яким способом. Тяга до влади та лідерства переб’є будь-які інші бажання, тому необхідно навчитися відволікатися від справ, турбот та проблем.

Рак
Ракам у цей період важливо позбутися зайвої самовпевненості, оскільки Венера є їх найголовнішим покровителем. Поки вона буде слабкою, краще не переоцінювати своїх сил та здібностей. Здорова оцінка поточного стану допоможе Ракам не наробити прикрих помилок і не впасти на дно.
Лев
Леви часто бувають безпринципними та гордими. У період з 11 серпня по 4 вересня їм обов’язково потрібно цього позбутися. Потрібно перестати нехтувати нормами моралі. Важливо бути добрими, чуйними і подолати бажання бути вищим за інших. Немає нічого поганого в тому, щоб вважати себе рівними оточуючим. Хоча б зараз.
Діва
Дівам в жодному разі не можна залишатися на самоті на тривалий термін. Бажано дзвонити друзям, спілкуватися із близькими. Інакше можуть розпочатися великі емоційні проблеми. Поки Місяць у Леві, представникам цього Знаку варто боротися з нудьгою та уникати зневіри.
Терези
Терезам потрібно позбутися будь-якого прояву негативу на адресу близьких людей та друзів. Якщо поводитися агресивно, це може спровокувати появу бурхливої ​​реакції у відповідь з боку навколишніх людей. Терези не є агресивними людьми, тому їм досить просто стриматися в потрібний момент.
Скорпіон
Скорпіонам варто подолати свою найбільшу ваду — ревнощі. Поки Венера буде слабкою, спалахи ревнощів і власництва можуть бути в рази небезпечнішими. Їхня деструктивність вийде на новий рівень, так що астрологи рекомендують представникам даного Знаку якомога рідше обмежувати свободу своїх близьких та другої половинки.

Стрілець
Людям цього Знака бажано не вирушати у бездумні та безглузді подорожі та поїздки. Енергетичні запаси Стрільців стануть мізерними та їх недостатньо буде для підвищеної фізичної активності. Це означає, що потрібно менше перевтомлюватися і більше проводити в спокійній атмосфері.
Козеріг
Козерогам у період слабкості Венери краще не перевантажувати себе роботою. Астрологи радять цим людям робити рівно стільки, скільки потрібно, не йдучи на жертви заради підвищення чи компліментів з боку начальства. Потрібно пам’ятати про своє здоров’я та енергетику. Венера не зможе дати цим людям ментальну витривалість.

Водолій
Водоліям варто менше покладатися на свою пам’ять, фіксуючи свої плани, складаючи розклад справ і записуючи всю важливу інформацію, яка може бути хоч якоюсь корисною. Мислення Водоліїв може давати збій, але це не стане для них величезною проблемою, оскільки Меркурій зможе нівелювати негатив Венери.
Риби
Рибам не варто сподіватися на одну лише інтуїцію. Слабкість Венери призведе до того, що люди цього Знака не зможуть передбачати майбутнє на основі передчуття. Канал зв’язку з центром достатку Всесвіту трохи ослабне, тож доведеться розраховувати більше на себе, а не на волю випадку.