Плюси та мінуси характеру людей, народжених на рік Бика

Кожна людина унікальна, але у людей, народжених у рік Бика, є деякі особливості, які зустрічаються досить часто. Серед цих особливостей є як добрі, так і досить неприємні.

Люди цього року народження досить часто відчувають стрес, оскільки їхнє життя побудоване на постійному суперництві.

Плюси характеру людей, народжених на рік Бика
Витривалість. Бики працюють на зношування і можуть обходитися без відпочинку дуже довгий час. Це одна з найсильніших їхніх сторін, адже саме вона дозволяє їм залишатися на Олімпі довгий час, підтримуючи успіх. Мало хто може стільки ж працювати та залишатися позитивним.
Сміливість та наполегливість. Сміливість Биков межує з нерозсудливістю, але вона допомагає їм ставати дуже успішними в будь-яких справах, у бізнесі та любові. Удача любить сміливих, тому Бики набагато частіше за інших людей досягають вершини успіху. Цього у них не відібрати. Якщо Бик поставив собі за мету, він її досягне, чого б це йому не коштувало. Це цілеспрямовані люди, які не кидають розпочатого.
Надійність. Якщо ви пройшли всі кола пекла і стали хорошим другом або близькою людиною для бика, то знайте, що вона вас не кине в біді у скрутну хвилину. Якщо у вас є великі проблеми, ви завжди можете попросити Бика про допомогу. Для нього буде в радість допомогти вам, але будьте готові надати послугу у відповідь, коли прийде час.

Стабільність принципів. Якщо сьогодні Бик говорить вам щось важливе про себе та про своє життя, про плани та світогляд, то ви можете бути на сто відсотків упевненими в тому, що завтра його думка не зміниться ні на йоту. Бики досить консервативні та не відступають від своїх принципів.
Любов до життя. Бики не дуже люблять розповідати всім про те, наскільки сильно вони люблять це життя і отримують кайф від кожного дня, але ви можете бути впевненими в тому, що вони дійсно люблять прокидатися вранці, займатися звичними для них справами, роботою.
Неймовірна ментальна сила. Зламати Бика навряд чи вдасться. З кожною вашою спробою насолити йому або завадити він ставатиме ще сильнішим і цілеспрямованим. Це не змінити. Фізична сила Биков теж дуже велика. Ці люди часто народжуються витривалими, тож не бояться багато ходити, працювати руками.
Мінуси характеру людей, народжених на рік Бика
Непередбачуваність. Ці люди мають справді «вибухонебезпечний» характер. Навіть якщо все ніби добре, бики можуть раптово вийти з себе і почати проявляти агресію до всіх навколо. Якщо ви відчули це на собі, то ви спровокували Бика. Проблема в тому, що зробити це часом плюнути.
Імпульсивність. Бики спочатку роблять, а потім думають. У деяких ситуаціях це їм допомагає виживати, але часом це навпаки додає їм проблем. Якщо ситуація не критична, краще спочатку думати, а не діяти з якогось натхнення.
Непримиренність. Якщо Бик з кимось посварився чи зіпсував стосунки, він ніколи перший не піде на контакт і не вибачатиметься, у багатьох випадках це відбувається навіть тоді, коли попросити вибачення справді варто було б. Невідомо, що саме їм заважає це робити — гордість чи страх не одержати прощення, але факт залишається фактом.
влада. Бики люблять владу і дуже люблять керувати людьми. Їм подобається залишатися на вершині харчового ланцюжка, причому вони готові жертвувати багатьом, аби не віддати нікому пальму першості. Це призводить до досить сильних конфліктів і з того, що люди їх сильно недолюблюють.

Приховано. Бики не поспішають показувати людям своє справжнє обличчя. Вони досить потайливі, оскільки абсолютно впевнені в тому, що серед оточуючих можуть бути ті, хто хоче скористатися їхніми слабкостями. Це не замкнутість, а обережність.
Хитрість. Бики вміють будувати украй витончені плани, а також нерідко йдуть на хитрість задля досягнення успіху. Розкрити їх плани вдається лише одиницям, і те лише тоді, коли вже пізно щось робити. Словом, Бики — це ті, з ким зіткнення лоба в лоба буде небезпечним, а гра в кішки-мишки явно програшна.