Плюси та мінуси характеру людей, народжених на рік Мавпи

Всі ми маємо свої позитивні та негативні сторони, які допомагають або, відповідно, заважають нашому розвитку та досягненню цілей. Експерти розповіли все про плюси та мінуси людей, які були народжені на рік Мавпи.

Люди, які з’явилися на світ у 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992 і 2004 році народження, можуть вважати своєю східною твариною-покровителем саме Мавпу. Ця тварина наділяє людину унікальними рисами, роблячи її яскравою.

Плюси характеру людей, народжених на рік Мавпи
Постійний рух. Мавпи — непосидючі люди, які постійно шукають пригод, причому як у хорошому, так і в поганому розумінні. Вони багато подорожують, не можуть сидіти вдома та постійно спілкуються з новими людьми. Це приносить свої плоди, адже це допомагає Мавпам мати на увазі і мати колосальну підтримку з боку.
Вони рідко лінуються. Мавпи роблять тільки те, що важливо для них або для їхньої сім’ї, але роблять все максимально добре. Вони дуже цінують свій авторитет, тому не дозволяють собі припускатися помилок. Іноді вони не дозволяють цього робити і людям, що оточують їх, що розцінюється як щось негативне.

Товариська. Мавпи люблять спілкуватися з людьми, знайомитися, фліртувати, закохуватися. Вони вкрай рідко залишаються на самоті і ненавидять цей стан. Це робить із них відмінних співрозмовників, адже люди, народжені в рік цієї тварини-покровителя, готові на все заради того, щоб не залишатися на самоті.
Ораторське мистецтво. Всі ті, хто був народжений у рік Мавпи, не бояться натовпу та можуть виступати перед величезною публікою. Це великий плюс, тому що цього вимагають багато професій, які подобаються Мавпам.
Відмінне почуття гумору. Безліч людей. Народжених у рік Мавпи, має неперевершене почуття гумору. Це яскраві особи, які вміють жартувати, причому роблять це доречно. Через це їх багато хто вважає харизматичними, яскравими особистостями, адже з ними справді не скучиш.
Сильна потяг до знань. Мавпи здебільшого є відмінними ерудитами. Вони знають дуже багато, причому у різних життєвих напрямках. Це пов’язано з тим, що їм подобається вивчати щось нове, щоб зрозуміти, як працюють певні процеси в природі, як влаштовано роботу різних пристроїв, мислення людини тощо.
Швидка генерація геніальних ідей. Якщо ви не можете вирішити якоїсь проблеми, причому не обов’язково творчого характеру, Мавпи вам у цьому допоможуть. Звертайтеся за допомогою до цих людей, щоб вони допомогли з мозковим штурмом. Вони мають дар генерації неймовірної кількості ідей. Будь-яка складна ситуація з тим, хто народжений на рік Мавпи стає вирішальною.
Відмінне відчуття стилю. Всі, хто був народжений у рік Мавпи, чудово розуміються на моді і відчувають, як їм варто одягатися в тій чи іншій ситуації. Вони вміють створювати неймовірно яскраві, але не химерні образи.

Мінуси характеру людей, народжених у рік Мавпи
Егоїзм. Так, народжені на рік цієї тварини, дуже люблять себе. Це чудова риса характеру, проте, іноді ці люди не помічають нікого довкола. Для них існують лише власні проблеми, а на чужу думку, стан душі вони просто плюють.
Необачність. Люди, чиїм покровителем є ця тварина, дуже рідко щось планують наперед. Вони вважають за краще діяти на натхнення, за що часто страждають. Обачність зробила б їх практично ідеальними людьми, які не мають серйозних недоліків, але імпульсивність часто їм заважає і позбутися її вони не можуть.
Підсвідоме прагнення бути кращими. Мавпи не можуть бути другим номером. Їм потрібно бути номером один, причому по всьому. З такими людьми вкрай незручно вести діалог, особливо коли йдеться про ситуації, які потребують активного обговорення. Мавпи часто є людьми, які за будь-яку ціну відстоюють свої позиції.