Плюси та мінуси характеру людей, народжених на рік Собаки

У рік Собаки на світ з’являються переважно добрі та світлі люди. Так, у них можуть бути і темні сторони характеру, але їх значно менше. Настав час дізнатися про найважливіші особливості їх особистості.
Люди цього Східного Знаку з’являлися на світ у 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006 та 2018 роках.

Їх не можна назвати найуспішнішими людьми на планеті, зате вони вміють прощати і жити за кармічними законами, що робить їх щасливими та щасливими.

Плюси характеру людей, народжених на рік Собаки
Душевна теплота. Люди-Собаки – це найдобріші та найтепліші особистості на планеті. Вони намагаються завжди дарувати доброту тим. Хто був з ними добрий у минулому. Вони сильно прив’язуються до людей і люблять тих, хто відповідає позитивом на позитив. Вони рідко критикують когось і лаються без причини. З ними дуже приємно перебувати поряд і їм можна вилити душу. Це чудові друзі та товариші, з якими хочеться проводити багато часу.
Енергійність. Люди, які з’явилися на світ у рік Собаки, дуже енергійні. Особливо це був рік Металевого Собаки. Вони не перестають дивувати всіх навколо своєю життєлюбністю та бажанням рухатися до мети, чим би для них це не обернулося. Вони рідко втомлюються та скаржаться на життя.

Вміння отримувати вигоду з будь-якої ситуації. Йдеться тут не про хитрість, а про гнучкий розум. Люди-Собаки часто дивляться на ситуацію цілком, а не лише її окремі аспекти. Це дар, який допомагає їм не піддаватися депресивним думкам і продовжувати боротися за місце під сонцем.
Великодушність та щирість. Собаки великодушні – вони вміють прощати і не таять зла на людей надто довго. Саме тому їм просто не хочеться нікому мститися, марнуючи енергію і час. Вони щирі з усіма, але їхня чесність нерідко призводить до появи проблем.
Вони люблять робити подарунки. Такі люди люблять робити позапланові сюрпризи, робити якісь подарунки просто так, без приводу. Само собою, це приносить щастя та радість усім їхнім родичам, друзям та другій половинці.
Надійність. Собаки відносяться до найнадійніших людей на планеті. Їм завжди можна довірити свої найбільші секрети та не боятися, що вони комусь про них розкажуть. Більше того, люди цього року народження завжди виконують дані раніше обіцянки, що можна віднести до однієї з найкращих рис характеру. Собаки пунктуальні і завжди йдуть за здоровим глуздом.
Це – сімейні люди. Народжені в рік Собаки дуже часто є гідними сім’янинами — батьками, матерями, чоловіками та дружинами. Їм дуже подобається створювати свій власний осередок, групу людей, в якій всі піклуватимуться один про одного.

Мінуси характеру людей, народжених на рік Собаки
Стереотипне мислення. Собаки нерідко бувають украй консервативними. Це не завжди можна розцінювати як мінус, але часом це призводить до неможливості порозумітися з людиною іншого складу розуму. Люди цього року народження не дуже люблять змінювати свої погляди на світ, переглядати звички.
Невміння поводитися з грошима. Собаки часто позбавлені фінансової грамотності. Вони можуть витратити цілу купу грошей на щось марне. Це дуже негативно відбивається на відносинах із близькими, особливо за наявності загального бюджету.
Повільність. Собак часто доводиться підганяти. Вони не люблять поспішати, коли кудись збираються і ненавидять поспіх загалом. Їх частково можна зрозуміти, адже коли все розвивається надто стрімко, вони постійно щось забувають. Це ті люди, яким потрібно постійно все записувати, робити позначки.
Завищені очікування. Собаки чекають від людей добра і позитиву, любові та чесності, але надто часто розчаровуються. Розчарування ці, до речі, їх нічого не вчать. Вони знову і знову продовжують вірити в те, що чергова людина виявиться гарною, чуйною і доброю, а також гідно оцінить подібні якості в самих Собаках.