Плюси та мінуси характеру людей, народжених у рік Дракона

Ідеальних людей не існує – хтось обов’язково має як добрі, так і погані риси характеру. Цього разу експерти вирішили розповісти докладно про всі найкращі та найгірші риси людей, народжених у рік Дракона.
Ця міфічна тварина є однією з найголовніших у східному гороскопі.

Якщо ви болі народжені в 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, або 2012, то вашим покровителем якраз є Дракон. У формуванні характеру важливу роль також відіграє стихія людини, тому рекомендуємо ознайомитися з тим, як її правильно визначати.

Плюси характеру людей, народжених у рік Дракона
Високий рівень чарівності. Дракони вміють викликати у людей навколо повагу та захоплення. Це йде їм у плюс, оскільки до них прислухаються і їх люблять багато знайомих. Це дає їм можливість стати дуже успішними у фінансових та любовних справах.
Гострий розум. Дракони дуже швидко думають і з дуже високою швидкістю генерують нові ідеї. Особливо добре це помітно у критичних ситуаціях, коли потрібно терміново ухвалити рішення чи вирішити якусь дилему. Дракони вкрай розумні та винахідливі, чим також викликають у багатьох людей повагу.
Оптимізм. Дракони часом здаються задумливими, але вони є яскравим прикладом того, яким має бути ідеальне поєднання оптимізму і скептицизму в людині. Багато хто з тих, хто був народжений під цим Східним Знаком, вміє правильно оцінювати будь-яку життєву ситуацію.

Відсутність перешкод. Для Драконів немає нічого неможливого. Вони завжди знають, що можуть досягти будь-яких висот. Найчастіше саме так і відбувається. Їхній дух практично неможливо зламати. З цієї причини люди йдуть за ними та надихаються перемогами Драконів.
Вони нікуди не поспішають. Деколи це можна вважати за мінус, але в основному неквапливість пояснюється високою увагою до деталей. Люди цього року народження дуже уважні до дрібниць, тому чудово справляються із завданнями будь-якого рівня складності.
Помірна самокритика. Ці люди знають, що роблять помилки, тому із самооцінку не можна назвати завищеною. Вони постійно самовдосконалюються та розбирають свої помилки. Це дозволяє їм ставати ще ефективнішими у роботі, у відносинах.
Допитливість. Драконам дуже цікаві нові знання, досвід. Ці люди постійно вивчають щось нове та пробують себе у нових професіях, справах. Це підвищує їхній інтелект і відкриває перед ними нові можливості.
Проникливість. Обдурити Дракона практично неможливо. Причин цього є кілька. По-перше, вони якимось незрозумілим чином відчувають брехню і вдавання. По-друге, вони вкрай спостережливі, тому пам’ятають, що їм говорили інші люди, а найголовніше — як це схильність до романтики. Дракони люблять гарні місця, приємних людей, довгі розмови, цікаві місця, побачення. Ви можете сказати, що це люблять багато хто, і матимете рацію, але Дракони в цьому плані унікальні, адже вони не втомлюються від романтики. Це властиво як чоловікам, і жінкам. Схильність до романтики іноді можна записати в мінуси, тому що багато людей від неї досить швидко втомлюються.

Мінуси характеру людей, народжених у рік Дракона
Високий рівень вибірковості у спілкуванні. Дракони можуть бути хорошими товаришами всім і кожному, але стати їх другом і соратником часом дуже непросто. Для цього вам, можливо, доведеться пройти безліч перевірок. Дракон не стане безпідставно довіряти будь-кому. Це складно віднести до очевидних мінусів, але часом із Драконом справді складно досягти довірчих відносин.
Мстивість. Дракони не тануть на вас зла і образ, але якщо ви перейшли їм дорогу, жорстоко зрадивши їх або зробивши їм щось погане, вони в майбутньому не пропустять шансу вам помститися. Швидше за все, вони зроблять це навіть у тому випадку, якщо ви попросили пробачення.
Трудоголізм. Дракони часто дуже люблять свою роботу або бізнес. Вони поринають у справи з головою, іноді забуваючи про всіх і про все. Це дуже не подобається їхній другій половинці, друзям та родичам. Близьким людям іноді здається, що Дракони люблять свою роботу більше, ніж їх.