Початок ретроградного Урану 24 серпня 2022 року: поради астрологів щодо подолання проблем для кожного знака зодіаку

24 серпня ретроградний рух розпочинає одна з великих планет Сонячної Системи – Уран.

Астрологи вирішили дати корисні поради кожному зі Знаків про те, як їм варто поводитися в час, що залишився, до кінця цього року, щоб легко подолати будь-які негаразди.

Овен
Все, що потрібно Овнам для того, щоб залишитися на світлій смузі восени та на початку зими, це менше ризикувати і ретельніше планувати справи на майбутнє. Навіть невеликої частини обережності вже буде достатньо для того, щоб під ногами завжди залишався твердий грунт.
Телець
Ретро-Уран не можна назвати небезпечним, а для Тельців він і не є загрозою. Проте. Зараз людям даного Знаку потрібно буде займатися улюбленими справами і якомога рідше йти на поводу у своїх страхів, невпевненості. Нові глобальні проекти та справи краще відкласти до листопада.
Близнюки
Близнюкам у період з 24 серпня до кінця осені варто якомога рідше перебувати у ворожому середовищі — поруч із неприємними людьми, у неприємних місцях. Це буде однією з головних умов досягнення щастя та збереження удачі.

Рак
Раки не особливо схильні до впливу Урана, але це не означає, що можна обійти стороною всі проблеми, не вживаючи абсолютно жодних запобіжних заходів. Експерти в галузі астрології радять Ракам братися за максимально спокійні справи і якомога рідше наражати себе на небезпеку під час занять спортом.
Лев
На Львів Уран майже не впливає погано, тому все, що їм радять робити астрологи в час 2022 року, що залишився, — це не переходити дорогу небезпечним людям і не наживати собі ворогів. При правильному підході Леви, навпаки, зможуть знайти нових друзів та здобути щастя у коханні.
Діва
Дівам потрібно уникати депресивних думок. Астрологи радять налаштуватися на хвилю позитиву. А якщо ні, то в житті цих людей може з’явитися занадто багато неприємних випадковостей. Не треба йти в себе і довгий час перебувати на самоті. Спілкування та веселощі допоможуть досягти успіху у справах.
Терези
Для більшості з нас осінь буде насичена випадковостями, причому як приємними, так і не дуже. У Терезів цей контраст буде відчуватися в рази сильніше, ніж у людей інших знаків Зодіаку. Астрологи радять усім Терезам пам’ятати про те, що за поганими новинами завжди йдуть хороші.
Скорпіон
Скорпіони частково чи повністю втратить свій дар переконання. Цієї осені їм доведеться сподіватися на якісь інші свої таланти та навички. Астрологи радять не перекладати ні на кого свою відповідальність. Це може призвести до великих проблем у будь-якій сфері життя.

Стрілець
Самотнім Стрільцям Уран допоможе знайти другу половинку. Тим же, хто вже полягає у відносинах, астрологи, навпаки, радять бути обережнішими і готуватися до раптових сварок та непорозуміння. Швидше за все, бажання Стрільців та їхніх других половинок тимчасово перестануть збігатися.
Козеріг
Козерогам Уран подарує багато дрібних негараздів, але якихось серйозних змін у житті їм чекати не варто. Швидше за все, цей період буде відносно спокійним, хоч і трохи непередбачуваним. Астрологи радять Козерогам братися за вирішення звичних завдань та не ризикувати даремно.

Водолій
Водолії цієї осені через ретроградний Уран можуть втратити щось важливе з виду. Планета зробить так, що у цих людей станеться невеликий «розсинхрон». Великий потік недоречних думок може змусити втратити мотивацію.
Риби
Рибам цієї осені потрібно більше відпочивати та менше перевантажувати себе справами. Уран у рази посилить відчуття втоми, тому важливо витрачати час і сили тільки найважливіше, правильно розставляючи життєві пріоритети. Інакше Риби можуть збитися зі шляху.