Початок розсіює Місяця 11 серпня 2020 року: прогноз для знаків зодіаку

Розсіюючий Місяць – це важливий період місячного місяця. Астрологи розкажуть, чого чекати від цього періоду всім Знакам Зодіаку.

Намагайтеся дотримуватися порад астрологів, щоб не упустити удачу.

Овен
З 11 числа Овнам доведеться рахуватися з думкою оточуючих. Якщо занадто різко реагувати на слова і дії колег і близьких, то можна спровокувати серйозний конфлікт. Астрологи радять боротися з негативом і якомога менше спілкуватися з людьми не прощати образи.
Телець
У Тельців починається період підвищеної продуктивності. У ці дні їм варто займатися найскладнішими справами. Важливо зберігати гарний настрій, тому можна скористатися методикою холотропного дихання, яка допоможе не фокусуватися на негативних емоціях.
Близнюки
Це вдалий час для Близнюків, однак астрологи настійно рекомендують їм не ризикувати і займатися тільки звичними справами. Найважливішою стане фінансова сфера, робота і бізнес.

рак
У Раків з 11 числа настане час, яке ідеально підходить для домашніх справ. Можна затіяти генеральне прибирання за правилами фен-шуй, причому зробити її краще вже 11 числа, щоб усі дні аж до 18 серпня були більш сприятливими. Енергетика розсіює Місяця погано підходить для дуже складної роботи і перевтоми.
Лев
Левам краще вести справи з відповідальними і надійними людьми. У період з 11 по 18 число Львів можуть чекати деякі проблеми в сфері фінансів, затримки при отриманні грошей. У любові цим людям Місяць принесе велику удачу, особливо тим, хто поки самотній. Це ідеальний час для прояву ініціативи, побачень, зізнань у коханні.
Діва
Початок розсіює Місяця для Дів буде дуже непростим. Очікуються різкі зміни настрою. На роботі і в любовній сфері 11 числа можуть початися негаразди, які згладяться вже до 13 серпня.
ваги
Для Терезів період з 11 по 18 число стане часом, коли можна почати нове життя. Це ідеальний період для нових починань, шопінгу, знайомств. Можна також відправлятися в далекі подорожі, відрядження.
Скорпіон
Поки Місяць убуває і є розсіює, Скорпіонам необхідно боротися зі своїми негативними звичками, а також програмувати себе на успіх. Астрологи радять не перекладати ні на кого відповідальність, зберігати холоднокровність і раціональний підхід до справ.

Стрілець
Стрільцям астрологи радять позбутися від маніпуляцій. Досягати цілей краще за допомогою наполегливої ​​праці, а не хитрощі і брехні. Ближче до кінця розсіює Місяця можливі зустрічі з неприємними людьми.
Козеріг
Для Козерогів прийдешні вісім днів стануть часом максимальної продуктивності і відмінного настрою. ділитися оптимізмом і радістю з оточуючими. Також це ідеальний період для покупок, початку ремонту, переїзду, подорожей.
Водолій
У Водоліїв настає час, коли необхідно сфокусуватися на отриманні знань. Розсіюючої Місяць поліпшить пам’ять цих людей, активізує роботу мозку. Можна досягти успіху в творчих справах, а також у любові.
риби
Рибам експерти рекомендують не лаяти себе за провали в справах. Будь-які невдачі – це привід стати мудрішими і сильніше, особливо на розсіює Місяці. Також необхідно остерігатися неприємних особистостей, ворогів.