Пол Маккартні розкрив причину розпаду The Beatles

Колишній учасник британської музичної групи The Beatles Пол Маккартні в інтерв’ю журналу GQ розкрив причину розпаду колективу.

За його словами, група розпалася в результаті «сімейної сварки». Як пояснив Маккартні, думка громадськості про те, що під час розпаду групи всі її учасники ненавиділи один одного, неправильне.

Він зазначив, що тепер розуміє, що колектив був сім’єю, а в сім’ях іноді трапляються сварки. «Коли одні члени сім’ї хочуть робити те, а інші – це”, – сказав Маккартні.
Колишній учасник групи також розповів, що подав до суду на колишніх колег, щоб захистити пісні The Beatles. Маккартні пояснив, що якби він цього не зробив, права на пісні належали б Аллену Клейну, бізнесменові, який був менеджером групи в кінці 1960-х.

У 2017 році Маккартні подав до суду на видавництво Sony / ATV, щоб повернути права на власні пісні, які він написав для групи The Beatles. У позові Маккартні згадує композиції, які він створив разом з Джоном Ленноном, іншим учасником колективу. Пізніше права на ці пісні купив поп-музикант Майкл Джексон. Після його смерті в 2009 році композиціями заволоділо Sony / ATV.
The Beatles була заснована в 1960 році в Ліверпулі. В основному складі колективу грали Леннон, Маккартні, а також Джордж Харрісон і Рінго Старр. Квартет став однією з найбільш комерційно успішних груп в історії. Шість з 14 офіційних альбомів The Beatles стали «діамантовими» – тобто розійшлися тиражем більше 10 мільйонів копій кожен. Колектив розпався в 1970 році. Леннон був убитий 8 грудня 1980 року біля свого будинку в Нью-Йорку.