Поліцейські просили у Єфремова автограф в ніч смертельного ДТП

У ніч, коли актор Михайло Єфремов влаштував смертельне ДТП в центрі Москви, поліцейські насамперед стали просити у нього автографи. Про це розповів один Єфремова, ім’я якого не називається.

«У нього, тільки що наїхав на людину на дорозі», – уточнив співрозмовник видання, підкресливши, що Єфремова люблять будь-якого – «тверезого, п’яного, якого».

Знайомий артиста також зазначив, що Єфремов позбавив життя людини, однак він не виправдовує себе. «Він же не став викручуватися, він відразу все визнав – був п’яний, сів за кермо, за все відповім», – додав він.
Адвокат артиста Ельман Пашаєв раніше розповів, що Єфремов після аварії не відійшов від шоку: він схуд на шість кілограмів і погано спить. За його словами, актор пообіцяв, що більше ніколи не буде вживати спиртне і сідати за кермо.
Єфремов влаштував ДТП в центрі Москви 8 червня. Його машина виїхала на зустрічну смугу і врізалася в фургон, водій якого, Сергій Захаров, помер в лікарні. Сам артист не постраждав, його відправили під домашній арешт до 9 серпня. Сім’я загиблого відмовилася прощати Єфремова і приймати від нього компенсацію.