Помер письменник Ігор Єфімов

Російський і американський письменник Ігор Єфімов помер у віці 83 років. Про це повідомив його друг публіцист Євген Беркович в Facebook.

 

За його словами, Єфімов недавно надіслав йому рукопис останнього твору. Беркович додав, що ескіз обкладинки і макет книги були вже готові і відправлені письменникові на узгодження. «Йому залишалося сказати” так “, і книга була б готова. Але Ігор Маркович не встиг її побачити », – зазначив Беркович. Він також пообіцяв, що книга буде випущена.

Ігор Єфімов був членом Спілки письменників і автором книг «Дивіться, хто прийшов!», «Лаборантка», «Скинути всяке ярмо», «Як одна плоть», «Архіви Страшного суду», «Сьома дружина» (історичне дослідження про вбивство 35- го президента США Джона Кеннеді) та інших. У 2005 році вийшли спогади письменника «Нобелівський дармоїд» про Йосипа Бродського, а в 2006 – роман «Невірна».

У 1978 році Єфімов емігрував в США. Тоді з’ясувалося, що філософські праці «Практична метафізика» і «метаполітикою», що ходили в самвидаві і надруковані на Заході під псевдонімом Андрій Московит, були написані ним.