Померла актриса з «Термінатора-2»

Померла актриса з фільму «Термінатор-2: Судний день» Леслі Хемілтон (Leslie Hamilton), сестра-близнюк зіграла Сару Коннор в обох частинах «Термінатора» Лінди Хемілтон. Про це повідомляє видання Movieweb.

 

Леслі Хемілтон померла в США на 64-му році життя. Жінка померла ще 22 серпня, проте родичі повідомили про це тільки зараз. Причина смерті не уточнюється. Леслі Хемілтон працювала медсестрою і зіграла в кіно лише одного разу. Режисер Джеймс Кемерон вирішив запропонувати сестрі Лінди Хемілтон знятися в другій частині картини. Вона постала в образі Термінатора Т-1000, який перетворюється в Сару Коннор. Сестра актриси знялася в ще одній сцені, де героїня спостерігає за собою, що грає на майданчику з маленьким Джоном. У зйомках цієї сцени були задіяні обидві сестри.

Франшиза «Термінатор» оповідає про війну мережі керованих штучним інтелектом суперкомп’ютерів «Скайнет» і залишків поневоленого нею людства. Першу частину Кемерон зняв в 1984 році. П’ятий фільм серії, картина «Термінатор: Генезис» Алана Тейлора вийшла на екрани влітку 2015 го. Картина була неоднозначно прийнята пресою і глядачами.