Повний місяць 2 вересні 2020 року: що воно принесе Знакам Зодіаку

Вересень 2020 року знаковим місяцем для кожного Знака Зодіаку. Очікується багато важливих подій, оскільки місяць почнеться з повного місяця в Рибах 2 вересня.

 

Овен
Активні і рішучі Овни в Повний місяць можуть відчути непереборне бажання все зруйнувати: звільнитися, подати на розлучення, висловити все начальству, вилити душу, розірвати всі енергетичні прив’язки і виїхати з країни. Астрологи нагадують, що це лише вплив Місяця, тому небезпечно піддаватися імпульсам і рубати з плеча.
Телець
Тельців чекає удача в робочих і грошових справах. Їм пощастить розібратися в дрібних фінансових проблемах, а також на виниклому через це ентузіазмі вирішити побутові питання. Повна Місяць допоможе поліпшити справи на роботі і відкрити фінансовий коридор.
Близнюки
Вічно налаштовані на позитив Близнюки можуть зіткнутися з сумнівами про те, що вони хочуть отримати від життя і в який бік їм потрібно рухатися. В Повний місяць під егідою Риб загостриться їх тяга до самоаналізу. За словами астрологів, це призведе до нав’язливих думок і додатковим тривогам про те, що життя йде не так, як повинна, і потрібно терміново все змінити. Такий хід думки може як зіграти Близнюкам на руку, так і зруйнувати їхнє життя.
рак
Повний місяць у Рибах обіцяє Ракам удачу в романтичних справах, творчості та розкриття своїх талантів. Щоб день пройшов вдало і залишив після себе тільки приємні емоції, важливо подбати про духовне відпочинку. Потрібно знайти джерело задоволення, який допоможе виявити свою індивідуальність і показати себе з кращого боку.
Лев
Повний місяць принесе Левам незвичайне знайомство зі своєю темною стороною: про себе яскраво дадуть знати такі якості, як злість, гнів, заздрість, недовірливість і навіть мстивість. Навколишні, навіть звиклі до частих змін настрою Львів, зустрінуть ці метаморфози з неприйняттям. Астрологи радять вивчити техніки самоконтролю, щоб у відповідальний момент стримати себе і не зруйнувати своє життя.
Діва
Представників Знака Діви 2 вересня можуть наздогнати несподівані проблеми з грошима. День очікується мінливий і непередбачуваний. З ранку все буде відмінно, і на цей час можна планувати бізнес-зустрічі. Але до обіду можуть виникнути непередбачені обставини, через які доведеться відкласти все намічене. Астрологи радять бути готовими до динаміки і відмовитися від взяття нових кредитів.

терези
Для Терезів вересневе Повний місяць буде не таким простим, як хотілося б. Їм доведеться жити за графіком, тверезо оцінювати те, що відбувається і не вплутуватися в авантюри. Ризикувати 2 вересня буде небезпечно, особливо в грошах і любові. Астрологи пропонують залишити імпульсивність для іншого дня, так як зараз вона може перешкодити.
Скорпіон
З астрологічної точки зору, Повний місяць у Рибах – вдалий час для Скорпіонів. Їх чекають зміни у фінансовій сфері: випаде шанс позбутися від грошових проблем, завершити важливі справи і знайти нові можливості. 2 вересня біля Скорпіонів з’явиться чітке розуміння ситуації, а разом з ним прийде звільнення від боргів, в тому числі і кармічних.
Стрілець
Для Стрільців Повний місяць – джерело енергії і життєвих сил. 2 вересня енергія Місяця спонукає представників Знака на нові звершення і додасть рішучості для реалізації сміливих ідей. Інше питання – наскільки вдало все складеться в подальшому. Загальне правило таке: в серп краще уникати нових починань, куди краще і продуктивніше розібратися зі старими проблемами, щоб нічого не стримувало від успіху в майбутньому.
Козеріг
У Козерогів в Повний місяць все складеться добре. Цей Знак увійшов в невеликий список щасливчиків, яким прихильні Риби. Неприємності можуть виникнути тільки через впертість і нестерпного характеру Козерогів, який особливо яскраво проявить себе 2 вересня. Кожне негативне почуття, гнів, ревнощі, презирство – все це може відштовхнути удачу.

Водолій
Представникам Водолія астрологи радять максимально усвідомлено підійти до організації свого дня 2 вересня. Якщо вони прокинуться ближче до обіду без планів і програм, є ймовірність, що день пройде в неприємності та проблеми, а завершиться занепадом сил і ненавистю до себе.
риби
Повний місяць пройде в обителі Риб, а значить, їх інтуїція буде посилена багаторазово, що зробить їх ще більш сприйнятливими до підказок Всесвіту і знакам згори. Якщо 2 вересня перед ними постане якесь складне рішення, то саме інтуїція допоможе їм взяти вірний курс на щастя і попрощатися з тим, що заважає жити.